بهترین دکتر لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد

4.6/5 - (49 امتیاز)

عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد یکی از پرطرفدارترین انواع عمل زیبایی واژن است. در این مطلب بهترین دکتر لابیاپلاستی و زیبایی زنان در مشهد را به شما معرفی میکنیم.

دکتر دیانا حسینی متخصص لابیاپلاستی و لیزر زیبایی بانوان مشهد
دکتر دیانا حسینی متخصص لابیاپلاستی و لیزر زیبایی واژن بانوان مشهد

لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان با لیزر در مشهد یکی از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن بسیار متداول در سرتاسر دنیاست که برای تغییر و بهبود ظاهر اندام های زنانه و به ویژه لابیا (لبه های اطراف واژن) صورت میگیرد.

لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد - دکتر دیانا حسینی
لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد – دکتر دیانا حسینی

میتوانید فایل کامل مقاله لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن در مشهد را از اینجا دانلود کنید :     دانلود  

لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد (labiaplasty)

نوعی عمل جراحی زیبایی است که به وسیله آن، شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را بهبود میبخشند. آمارها نشان میدهد بیشتر خانمهایی که متقاضی عمل لابیاپلاستی هستند، تمایل به کاهش اندازه و یا طول لبه داخلی واژن خود دارند.

لابیاپلاستی چیست ؟ چرا عمل زیبایی لابیاها برای بانوان اهمیت دارد ؟

تاثیر لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان بر میل جنسی ؟

مدت زمان عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد چقدر است ؟

چه مدت پس از عمل زیبایی لابیاها میتوان رابطه جنسی داشت ؟

دکتر دیانا حسینی بهترین فوق تخصص جراحی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد
دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص جراحی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد

دلایل اصلی که خانمها به انجام جراحی  (لابیاپلاستی) زیبایی واژن اقدام میکنند عبارتند از:

 • داشتن ظاهری تمیز و زیبا
 • اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن
 • درد در حین مقاربت جنسی
 • کم بودن تحریک کلیتوریس به دلیل پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
 • درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری
 • ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ مثل شلوارهای چسبان
 • احساس کشیدگی، سایش و سوزش در هنگام ورزش

امیدواریم با ارائه این مطالب در وبسایت دکتر دیانا حسینی همشهریان عزیز مشهدی را به گونه ای صحیح در خصوص انجام عمل لابیاپلاستی در مشهد راهنمایی کنیم.

بسیاری از بانوان از شکل ظاهری دستگاه تناسلی خود ناراضی هستند در نتیجه تمایلی به میل جنسی ندارند و از انجام مقاربت جنسی خجالت میکشند.

اگر شما هم جز این دسته از اشخاص هستید میتوانید با کمک جراحی لابیاپلاستی شکل ظاهری لابیاها را تغییر دهید.

به کمک روش جراحی لبیوها میتوانید پوست های اضافه ، افتادگی لابیاها را اصلاح نمایید، در واقع این روش کاهش سایز لبه های اضافه واژن را ایجاد میکند.

که البته تمامی این مشکلات و نگرانی ها با عمل رایج لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان که با آخرین متدهای روز جهان و با دستگاه لیزر توسط خانم دکتر دیانا حسینی انجام میپذیرد قابل حل است.

 لابیاپلاستی یک روش جراحی برای تغییر شکل و اندازه لابیای مینور (لبه داخلی واژن) است. 
به عبارتی لابیاپلاستی برداشتن بافت اضافی از لابیای مینور است که باعث متقارن شدن آنها با لابیای ماژور می شود که لبه های خارجی واژن هستند.
در مواردی لبه لابیای مینور از لبه ماژور بیرون زدگی دارد. این بیرون زدگی با عمل لابیاپلاستی برطرف میشود.

تاثیر لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان بر میل جنسی

یکی از ترس های بانوانی که میخواهند اعمال لابیاپلاستی و زیبایی زنان در مشهد را انجام دهند، این است که آیا عمل زیبایی لابیاها میل جنسی را کاهش میدهد؟

دکتر دیانا حسینی مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا به عنوان بهترین متخصص لابیاپلاستی و زیبایی زنان در مشهد و بهترین انتخاب برای انجام عمل لابیاپلاستی در مشهد در پاسخ به این سوال بیان میکنند که لابیاپلاستی نه تنها سبب کاهش میل جنسی بانوان نمیشود، بلکه میتواند در برخی موارد میل جنسی را افزایش دهد.

زیرا اگر به درستی توسط جراح متخصص و متبحر که دوره های تکمیلی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان را گذرانده انجام شود، به دلیل حذف پوست های اضافه در اغلب موارد سبب افزایش میل جنسی نیز میگردد.

نتایج لابیاپلاستی در مشهد

انجام تغییرات با کسب نتیجه عالی در ناحیه کلیتوریس با توجه به حساسیت بالای این ناحیه باید توسط پزشک متخصص و دوره دیده و آشنا به انجام عمل در این ناحیه انجام شود تا کسب بهترین نتیجه برای شما بانوان گرامی را به همراه داشته باشد.

در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی این عمل با استفاده از لیزر و با آخرین متدهای روز جهان انجام میپذیرد.

مدت زمان عمل لابیاپلاستی در مشهد

بهتر است بدانید که عمل لابیاپلاستی و زیبایی زنان به کمک لیزر انجام میشود، عمل زیبایی لابیاها توسط لیزر نیاز به یک الی دو ساعت زمان دارد، در صورتی که کلیتوریس نیاز به جراحی داشته باشد ممکن است مدت زمان تا یک ساعت بیشتر به طول بیانجامد.

رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی در مشهد

خیلی از بانوان از دکتر دیانا حسینی سوال میکنند که چه زمانی پس از عمل زیبایی لابیاپلاستی میتوان رابطه جنسی داشته باشند ؟

پاسخ دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص لابیاپلاستی در مشهد، به بانوان عزیز این است که این مدت در اشخاص مختلف متفاوت است.

در بانوانی که بدن آنها نسبت به درمان و بهبودی زخم ها مقاوم نیست و سریع روند بهبودی زخم ها رخ میدهد سه هفته بعد از جراحی میتوانند نزدیکی داشته باشند، اما در برخی از بانوان که روند ترمیم زخم به طول می انجامد نیاز به  4 الی 6 هفته زمان است.

مقالات مربوط به لابیاپلاستی

مطالعه ای در سال 2021 توسط Urška Bizjak-Ogrinc درباره مقایسه بین انجام لابیاپلاستی با لیزر و بدون استفاده از بخیه با روش استفاده شده از بخیه انجام شد.

نتایج این مطالعه نشان داد که در روش بدون بخیه که از لیزر برای انجام لابیاپلاستی استفاده شده بود در 95 درصد از شرکت کنندگان هیچ عارضه و مشکلی ایجاد نشد، در حالی که این عدد در روش استفاده شده از بخیه 62.5 درصد بود.

مقاله لابیاپلاستی با لیزر
مقاله لابیاپلاستی با لیزر و بدون بخیه در مقایسه با روش استفاده از بخیه

این مطالعه روی 80 نفر از بانوانی که بین فوریه 2015 تا آوریل 2018 عمل لابیاپلاستی انجام داده بودند صورت گرفت.

در نتیجه نهایی این مقاله ذکر شده است که لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان با لیزر یک روش ایمن و مؤثر برای بهبود زندگی بانوان است و با رضایت بالای بیماران همراه است.

لابیاپلاستی با لیزر در مشهد

همشهریان عزیز مشهدی میتوانند با مراجعه به کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی و مشورت با ایشان نسبت به انجام اعمال زیبایی با آخرین متدهای روز جهان و کسب بهترین نتیجه تصمیم گیری نمایند.

قطعا و بدون شک کسب رضایت کامل شما بانوان گرامی مهمترین مطلب مد نظر دکتر دیانا حسینی و با اهمیت ترین شعار اعضای تیم کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی میباشد.

دکتر دیانا حسینی بهترین جراح زیبایی واژن زنان مشهد
دکتر دیانا حسینی بهترین جراح لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان مشهد

آیا لابیاپلاستی واقعا دردناک است؟

پس از انجام عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن شما مقداری تورم، ناراحتی و درد خواهید داشت، اما معمولاً با داروهای بدون نسخه (OTC) – مانند استامینوفن (Tylenol®) – یا با داروهای تجویزی برای یک روز یا بیشتر، درد کاملا کنترل میشود.

درمان های خانگی – مانند کمپرس سرد یا کیسه یخ – نیز مفید هستند. برای کاهش درد و تورم، یک کیسه یخ را روی ناحیه عمل (روی لباس زیر پارچه‌ای) به شکل 20 دقیقه کمپرس و سپس 20 دقیقه استراحت اجرا کنید. اکثر بانوان فقط درد یا حساسیت به لمس خفیف را برای چند روز گزارش میکنند.

دکتر دیانا حسینی ممکن است به شما یک نسخه آنتی بیوتیک خوراکی یا آنتی بیوتیک موضعی بدهد تا روی زخم جراحی خود برای جلوگیری از عفونت استفاده کنید.

در طول دوره بهبودی، از شلوارهای گشاد و لباس زیر راحت استفاده کنید. لباس‌های تنگ یا لباس های زیر خیلی چسب میتوانند باعث ایجاد اصطکاک بر روی زخم شده و از بهبود زخم جلوگیری کنند و باعث تاخیر در روند بهبود زخم شوند.

آیا لابیاپلاستی خونریزی زیادی خواهد داشت؟

ممکن است تا یک هفته یا بیشتر خونریزی داشته باشید. البته بسیار کم و به شکل خیلی جزئی. برای جذب این خونریزی جزئی میتوانید از یک پد استفاده کنید.

چه زمانی نتایج لابیاپلاستی در بهترین حالت خود خواهند بود؟

تورم اولیه، درد و تغییر رنگ موقت در چند هفته اول پس از جراحی کاهش مییابد. بیشتر تورم بعد از شش هفته از بین میرود. اما ممکن است تا چهار تا شش ماه زمان بهبودی طول بکشد تا ورم به طور کامل از بین برود. قبل از دیدن نتایج نهایی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان معمولاً جای زخم کمی وجود دارد.

چگونه بعد از جراحی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان ناحیه تناسلی خود را بشوییم؟

برای شستن زخم فقط از آب ولرم (بدون صابون) استفاده کنید. پس از ادرار کردن، ناحیه مورد نظر را به آرامی پاک کنید یا آن را خشک کنید. باید مراقب باشید که ناحیه جراحی را مالش ندهید.

دکتر دیانا حسینی ممکن است از شما بخواهد که دارو مصرف کنید یا رژیم غذایی مشخصی را برای جلوگیری از یبوست به شما توصیه کنند تا در هنگام اجابت مزاج زور نزنید. این مسئله میتواند باعث کشیده شدن یا باز شدن بخیه های شما شود.

پس از لابیاپلاستی چه زمانی می توانم به کار و فعالیت بدنی و فعالیت جنسی عادی برگردم؟

پس از چند روز باید بتوانید به سر کار و سایر فعالیت های سبک بازگردید. اما اگر شغل شما شامل فعالیت بدنی یا بلند کردن اجسام سنگین است، ممکن است لازم باشد مدت بیشتری در خانه بمانید. شما باید از موارد زیر به مدت چهار تا شش هفته یا تا زمانی که دکتر دیانا حسینی به شما اجازه نداده اند اجتناب کنید:

 • تمرین های ورزشی دشوار.
 • فعالیت های بدنی مانند دوچرخه سواری، دویدن و شنا.
 • فعالیت جنسی.

بازگشت زودهنگام به این فعالیت ها میتواند بر زخم فشار وارد کند، بخیه ها را پاره کند و بهبودی را به تاخیر بیندازد.

ماندگاری نتایج لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان چقدر است؟

لابیاپلاستی که به‌عنوان جراحی کاهش سایز لابیاها انجام میشود، یک عمل یکباره و طولانی‌مدت است. تا زمانی که عوارض خاصی برای شما ایجاد نشده باشد، دیگر هرگز به این جراحی نیاز نخواهید داشت.

کلیتوریس پلاستی

بافت اضافی پوشاننده کلیتوریس گاهی میتواند منجر به مشکلاتی برای زنان شود یا ظاهر زیبایی نداشته باشد.

راه حل این مشکل نوعی جراحی است که با عنوان عمل زیبایی کلیتوریس یا در واقع کوچک سازی کلاهک کلیتوریس شناخته میشود.

دکتر دیانا حسینی در این قسمت به تعریف عمل زیبایی کلیتوریس یا عمل کلیتورال هود ریداکشن و سوالات مرتبط میپردازند.

کلیتوریس چیست؟

کلیتوریس مهمترین عضو جنسی زنان است و منبع لذت جنسی است . بیشتر از هر بخش دیگر در بدن زنان اعصاب جنسی دارد. 

کلیتوریس در واقع معادل آلت جنسی مردان است. در جنین انسان، هم کلیتوریس و هم آلت جنسی مرد از یک ساختار مشتق میشوند.

در حین رشد جنین آن چیزی که در مردان تبدیل به آلت تناسلی میشود در زنان تبدیل به کلیتوریس میشود.

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن چیست؟

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن شیوه ای است که معمولا همراه با جراحی لابیاپلاستی برای کمک به کاهش چین های اضافی کلاهک کلیتوریس انجام میشود. 

پوست اضافه این ناحیه در صورت برنداشتن پس از لابیاپلاستی و جراحی لابیا مینور میتواند موجب ایجاد برجستگی شود .

انجام این جراحی میتواند به ایجاد توازن و ظاهر ناحیه تناسلی و واژن کمک کند. 

در بعضی از خانمها هم اندازه هود کلیتوریس بزرگ است و در فعالیتهای روزانه و پوشیدن لباسهای تنگ و یا ورزش کردن با درد و ناراحتی روبرو میشوند. این افراد جزو متقاضیان اصلی عمل کلیتورال هود ریداکشن هستند.

بهترین متخصص لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد
دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد

دلایل انجام عمل زیبایی کلیتوریس در مشهد

 • سریعتر رسیدن به اوج لذت جنسی
 • امکان رسیدن به چندین ارگاسم در رابطه جنسی
 • زیبایی ظاهری
 • احساس راحتی بیشتر در هنگام پوشیدن لباس های تنگ

چه کسانی کاندیدای عمل زیبایی کلیتوریس هستند؟

اگر شما یکی از علائم زیر را دارید، می توانید عمل زیبایی کلیتوریس را انجام دهید:

 • کاهش لذت جنسی
 • نارضایتی از ظاهر کلاهک کلیتوریس
 • دشواری در تحریک جنسی و رسیدن به ارگاسم
 • احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ

چرا اندازه کلاهک کلیتوریس مهم است؟

کلیتوریس با بافتی پوشانده است که به آن کلاهک کلیتوریس گفته میشود. این بافت پوستی در واقع هدف بسیار مهمی دارد و مانع مالش همیشگی کلیتوریس میشود که میتواند موجب درد، عفونت و تحریک بیش از حد شود و همچنین کلیتوریس را مرطوب نگه میدارد.

در برخی از زنان، این تکه پوست بسیار بزرگ است یا در طی رابطه جنسی به درستی جمع نمیشود که دلیل آن میتواند ژنتیک، تروما یا زایمان باشد. کلیتوریس تنها یک هدف دارد و آن عرضه لذت جنسی است.

در صورتی که کلاهک بسیار بزرگ باشد، توانایی کلیتوریس در رسیدن به هدفش کاهش مییابد. با کاهش اندازه کلاهک کلیتوریس، بسیاری از زنان می توانند بیشتر از قبل لذت جنسی ببرند.

جراحی زیبایی کلیتوریس چگونه انجام میشود؟

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن یک جراحی نسبت تقریبا پیچیده است. که در صورت انجام توسط فرد با مهارت پایین باعث ایجاد مشکلات بعدی برای شما خواهد شد.

بافت خاص کلیتوریس که از هزاران عصب ساخته و تشکیل شده است.

حتما باید توسط فرد متخصص که دوره خاص اعمال زیبایی زنان را سپری کرده است انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. با این وجود، اغلب بیماران عمل زیبایی لابیا و عمل کلیتورال هود ریداکشن را با هم انجام میدهند.

در طی عمل پزشک بخش های اضافی از بافت را بر میدارد تا اندازه کلاهک کوچک شود و به هیچ وجه به کلیتوریس و پایانه ها عصبی دست نمیزند. بنابراین هیچگونه کاهش میل جنسی و آسیب به اعصاب جنسی رخ نخواهد داد.

تاکید میکنیم به علت حساسیت فراوان این قسمت از ناحیه تناسلی باید انجام هر گونه عمل زیبایی و اصلاح در این ناحیه توسط پزشک دوره دیده که آموزش های خاص اعمال زیبایی ناحیه تناسلی زنان را سپری کرده باشد انجام شود.

این جراحی برای شما بانوان گرامی در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی با آخرین متد های روز جهان و دستگاه لیزر با بهترین نتیجه انجام میپذیرد که قطعا رضایت شما عزیزان را به همراه خواهد داشت.

آیا لذت جنسی با عمل زیبایی کلیتوریس کاهش مییابد؟

در صورت انجام این عمل توسط فرد متخصص از آنجایی که هیچ آسیبی به اعصاب در طی جراحی زده نمی شود، هیچ حس جنسی از بین نخواهد رفت.

اما ورم در این ناحیه می تواند حس جنسی را کاهش دهد که معمولا بین یک تا دو ماه طول میکشد تا به حالت عادی بازگردد.

پس از این مدت کلیتوریس نمایان تر شده و رسیدن به ارگاسم سریع تر خواهد شد و همچنین میتوانید چندین ارگاسم داشته باشید.

آیا عمل زیبایی کلیتوریس دردناک است؟

به دلیل استفاده از بی حسی موضعی و یا بیهوشی، بیمار هیچ گونه دردی را در طی عمل حس نخواهد کرد. پس از جراحی نیز مسکن هایی برای کنترل درد برای بیمار تجویز خواهند شد.

آیا رابطه جنسی پس از عمل زیبایی کلیتوریس بهبود خواهد یافت؟

جواب این سوال دشوار است زیرا زندگی جنسی فرد یک خصیصه صرفا جسمی نیست. اما بهبود ظاهری ناحیه تناسلی می تواند اعتماد به نفس فرد را افزایش دهد و موجب رابطه جنسی بهتری شود.

هدف عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن، افزایش تحریک کلیتوریس در طی رابطه جنسی به وسیله بهبود دسترسی به این ناحیه است.

بیشتر در دسترس بودن کلیتوریس موجب افزایش تحریک و بهبود رابطه جنسی میشود.

بهبود پس از عمل زیبایی کلیتوریس

برای چند روز پس از جراحی، باید استراحت کنید. در طی این زمان، احساس ناراحتی و ورم طبیعی است و به سرعت کاهش خواهد یافت.

پزشک آنتی بیوتیک هایی را برای جلوگیری از عفونت و همچنین داروهایی را برای تسکین درد تجویز میکند. پس از چند روز میتوانید به کارهای عادی خود برگردید. همچنین این جراحی نیاز به کشیدن بخیه ندارد. 

چند واقعیت جالب درباره کلیتوریس

واقعیت شماره یک:

کلیتوریس یکی از حساس ترین اعضای موجود در بدن خانمهاست. بین 8000 تا 12000 عصب جنسی در این عضو قرار دارد که به تنهایی از نظر تحریک پذیری دو برابر آلت تناسلی آقایان حساسیت دارد.

واقعیت شماره دو:

تنها کارکرد کلیتوریس، لذت بخشی جنسی به خانمهاست و این عضو به جز ایجاد ارگاسم هیچ کاربرد دیگری ندارد.

واقعیت شماره سه:

کلیتوریس در طول زندگی خانمها رشد میکند. سایز کلیتوریس یک زن بالغ 7 برابر یک دختربچه است. در سالهای اولیه بعد از بلوغ هم سایز این عضو نزدیک به دو برابر میشود.

حتی بعد از یائسگی هم رشد این عضو ادامه پیدا میکند. اما از آنجایی که این عضو توسط کلاهک پوشیده شده است این افزایش سایز معمولا محسوس نیست.

واقعیت شماره چهار:

برخی از پزشکان اعتقاد دارند که نقطه G در خانمها که در درون کانال واژن قرار دارد و مسئول لذت بخشی به رابطه جنسی کامل است قسمت انتهایی کلیتوریس است که به درون دیواره واژن کشیده شده است.

در چه مواردی  عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان را پیشنهاد نمیکنیم  ؟

با توجه به این امر که جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی، از دسته عمل های زیبایی به شمار میرود، به غیر از برخی موارد خاص برای خانم ها ممنوعیت ندارد.

ولی در برخی شرایط عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان را پیشنهاد نمیکنیم. بهتر است در این موارد از انجام این عمل خودداری کنند، یا انجام این جراحی زیبایی را به زمان دیگری موکول نمایند.

دکتر دیانا حسینی با مدرک مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا در این مطلب توضیح میدهند که چه کسانی نباید عمل لابیاپلاستی در مشهد را انجام دهند.

1- خانمهای باردار دوران بارداری زمان مناسبی جهت انجام جراحی  لابیاپلاستی نیست و برای این عزیزان در این دوران لابیاپلاستی را پیشنهاد نمیکنیم .

زیرا  لابیاپلاستی تحت بی حسی عمومی انجام میشود و ممکن است عوارضی را برای سلامت جنین همراه داشته باشد تغییرات هورمونی در دوران بارداری، باعث می شوند تا لابیاها بزرگ و متورم شوند.

چنین حالتی موفتی بوده و بعد از زایمان برطرف خواهد شد زایمان باعث تغییر شکل لابیاها میشود، در حین زایمان، لابیا ها دچار کشیدگی شده و تغییر شکل میدهند.

بهتر است خانم های بارداری انجام این عمل را به بعد از زایمان خود موکول کنند. دو ماه پس از زایمان، زمان مناسبی برای انجام جراحی های زیبایی واژن خواهد بود.

2- خانمهای دچار زگیل یا تبخال تناسلی

به این دسته از افراد  که دچار زگیل یا تبخال تناسلی هستند شدیدا توصیه میشود از انجام هر گونه عمل زیبایی بر روی واژن خودداری کنند و در این موارد لابیاپلاستی را پیشنهاد نمیکنیم .

این گونه دستکاریها روی آلت تناسلی میتواند موجب زیاد شدن زگیل یا تبخال در این ناحیه از بدن شود. ( بهترین دکتر درمان زگیل تناسلی با لیزر در مشهد )

3- دختران با سن کمتر از 18 سال 

مرحله بلوغ جنسی و رشد لابیاها تا سن 18 سالگی ادامه دارد. به همین دلیل به دختران زیر 18 سال توصیه میشود در صورتی که نیاز به جراحی لابیا پلاستی دارند این عمل را به بعد از 18 سالگی موکول کنند.

4- زنان بالای 55 سال

در سنین بالاتر، قدرت بدن در بازسازی زخم ها و جوش خوردن جراحات، پایین تر است. به دلیل خطرات احتمالی و به منظور پیشگیری از عفونت های بعدی، عموما به این دسته از خانم ها توصیه میشود از انجام جراحی های زیبایی واژن خودداری کنند.

5- خانم هایی که دارای عفونت و زخم های درون واژنی هستند

اگر جزو افرادی هستید که مبتلا به بیماریهای عفونی دستگاه تناسلی و زخم های درون واژنی هستید، ابتدا به رفع زخم و بیماریهای داخلی خود اقدام کنید.

اولویت عمل های زیبایی و جوانسازی واژن، به مراتب کمتر از بیماری های عفونی است. لذا توصیه میکنیم که عمل های زیبایی واژن (واژینوپلاستی، پرینورافی، لابیاپلاستی، روشن سازی واژن و تنگ کردن واژن) را به بعد از درمان بیماری خود موکول کنند .

6- خانم هایی که در رابطه با همسر خود دچار مشکلات عاطفی هستند

برای این دستخ از خانم ها هم لابیاپلاستی را پیشنهاد نمیکنیم .خانم های عزیز، لطفا توجه کنید که لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان هم مثل هر عمل زیبایی دیگری به جذاب تر شدن شما کمک میکند، اما به هیچ وجه نمیتواند پر کننده مشکلات عاطفی در روابط شما با همسرتان باشد.

چنانچه شما در روابط احساسی خود با شوهرتان دچار مشکل هستید، بهتر است به روانشناس و یا مشاور خانواده مراجعه کنید.

جذابیت جنسی شما به هیچ عنوان نمیتواند جایگزینی برای پر کردن شکافهای احساسی باشد.

لابیاپلاستی ( جراحی زیبایی واژن ) چیست ؟

لابیاپلاستی در مشهد یکی از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن بسیار متداول درسرتاسر دنیاست که برای تغییر و بهبود ظاهر اندام های زنانه و به ویژه لابیا (لبه های اطراف واژن) صورت میگیرد.

دکتر دیانا حسینی مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا ، جهت انجام عمل زیبایی واژن لابیاپلاستی در مشهد با آخرین متدهای روز جهان در خدمت شما بانوان عزیز میباشند.

بسیاری از مردم از اینکه در مورد مشکلات و مسائل مربوط به زندگی خصوصی شان صحبت کنند احساس راحتی نمیکنند. و چه بسا این قضیه در مورد مشکلات مربوط به ناحیه تناسلی و مسائل جنسی تشدید میگردد.

به عنوان یک حقیقت، صحبت در مورد مسائل جنسی و ناحیه تناسلی به عنوان یک تابو بوده است. اما با گذشت زمان، وضعیت به تدریج در حال تغییر است.

زیرا افراد اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اند و راحت تر در مورد مشکلاتشان صحبت و مشورت میکنند.

یکی از این مسائل مربوط به زنان به خصوص مربوط به اندام جنسی آنها است. و به طور خاص در مورد ناراحتی و خجالت ناشی از اندازه های نامطلوب در لب های واژن ( پوستی که اطراف فرج را میپوشاند) از جمله لابیا مینور و ماژور میباشد.

لب های بزرگ واژن اغلب میتوانند درد و ناراحتی های قابل توجهی در حین فعالیت های روزانه به همراه داشته باشند. یا در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ یا هنگام مقاربت، اعتماد به نفس شخص را کم کنند.

اگر شما هم چنین مشکلی دارید به شما اطمینان میدهیم که جای نگرانی نیست. پیشرفت های علوم پزشکی این امکان را فراهم کرده است که طی عمل زیبایی لابیاپلاستی ( Labiaplasty )این مشکل را برطرف نمایید. 

باهم بررسی کنیم که اصلا جراحی زیبایی لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن بسیار متداول درسرتاسر دنیاست که برای تغییر و بهبود ظاهر اندام های زنانه و به ویژه لابیا (لبه های اطراف واژن) صورت میگیرد.

ظاهر بیرونی واژن از سه بخش کلی تشکیل شده است :

 1. لب های درونی : لابیا مینور
 2. لب های بیرونی : لابیا ماژور
 3. کلیتوروس

لب های درونی واژن لابیا مینور و لب های بیرونی واژن لابیا ماژور نام دارند.

لابیاپلاستی مینور : 

اگر عمل زیبایی واژن روی لابیای کوچک دستگاه تناسلی انجام شود به آن لابیاپلاستی مینور میگویند.

لابیاپلاستی ماژور :

 اگر عمل زیباسازی واژن بر روی لابیای بزرگ دستگاه تناسلی انجام گردد اصطلاحا به آن جراحی لابیاپلاستی ماژور میگویند.

چین و چروک دستگاه تناسلی در اشخاص امری طبیعی میباشد. ولی بعضی از خانم ها به صورت ژنتیکی با لابیاهای (لبه های اطراف واژن ) بزرگ یا نامتقارن متولد میشوند.

بعضی از خانم ها بعد از زایمان یا به دلیل افزایش سن با این مشکل برخورد میکنند. اختلالات هورمونی نیز از دیگر عواملی ست که بر روی ظاهر و اندازه ی لابیا در ناحیه تناسلی خانم ها تاثیرگذار است.

در اکثر اوقات ظاهر لبه های بزرگ شده اطراف واژن، میتواند باعث خجالت در مقابل شریک جنسی یا از دست دادن عزت نفس یا ناراحتی در حین فعالیت های روزانه شود.

علاوه بر این، یکی دیگر از دلایل استقبال روزافزون از این جراحی زیبایی این است که افراد در نتیجه دسترسی آسان به عکس ها در اینترنت، و همچنین روند رو به رشد اشتراک گذاری، آگاهی بیشتری نسبت به ظاهر ناحیه تناسلی پیدا کرده اند.

افراد به دنبال روش هایی هستند که به آنها اجازه میدهد به ظاهر دلخواه برای ناحیه تناسلی خود دست یابند .

جراحی لابیاپلاستی میتواند تا حد زیادی زیبایی ظاهر بیرونی واژن را افزایش دهد و باعث میشود زنان اعتماد به نفس بیشتری کسب کنند.

جراحی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

تفاوتی نمیکند که شما جراحی سرپایی لابیاپلاستی را برای زیبایی پیگیری میکنید یا برای از بین بردن مشکلات فیزیکی و جنسی، به هرحال تجربه ثابت کرده است که عمل لابیاپلاستی (تغییر سایز و شکل لب های واژن) تاثیر قابل توجهی بر زندگی بسیاری از خانم ها داشته است.

لابیاپلاستی Labiaplasty از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن به شمار میرود و عملی است که شامل تغییر سایز و شکل لبه های واژن میشود. آناتومی واژن در زنان و دختران، بطور قابل توجهی متفاوت است و میتواند در طول زمان، به ویژه پس از زایمان تغییر کند.

لب های واژینال بزرگتر یا ناهموار م تواند مشکلات مختلفی را برای خانم ها ایجاد کند که کلیه ی این مشکلات با عمل لابیاپلاستی که بصورت سرپایی انجام میپذیرد قابل برطرف شدن است.

بافت عضلانی بیش از حد یا ناهموار و چین و چروک های زیاد برای بسیاری از خانم ها یک تهدید و نگرانی در مورد زیبایی شان به شمار میرود. که ممکن است در بعضی موارد حتی باعث خجالتشان شود. 

عموما زنانی که از اندازه و شکل لابیای خود ناراضی هستند، به دلیل کاهش اعتماد به نفس یا خجالت در مقابل شریک جنسی و یا حتی درد در هنگام مقاربت جنسی، توانایی برقراری یک ارتباط با کیفیت و لذت بخش را از دست میدهند.

لابیای (لب های واژن) بزرگ، وقتی که یک خانم کت و شلوار یا شلوار تنگ یا بیکینی میپوشد، قابل مشاهده است. و باعث میشود شخص برای رهایی از این نگرانی، ملزم باشد بصورت دائم از لباسهای آزاد استفاده کند که محدودیت زیادی در انتخاب لباس مورد علاقه برای وی ایجاد میکند .

برای برخی افراد مشکل کمی حادتر است و لب های واژن بزرگ باعث تحریک مزمن و ایجاد ناراحتی در هنگام کار، تمرین و حتی انجام وظایف زندگی روزمره شود. 

که البته تمامی این مشکلات و نگرانی ها با عمل رایج لابیاپلاستی که با آخرین متدهای روز جهان و با دستگاه لیزر توسط خانم دکتر دیانا حسینی انجام میپذیرد قابل حل است.

بصورت کلی مزایا و کاربردهای جراحی لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان را میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید :

 1. زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی و بدنبال آن افزایش اعتماد به نفس.
 2. کاهش برجستگی ناحیه تناسلی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ.
 3. اصلاح عدم تقارن لبه های واژن که یکی از مشکلات و مسائل شایع بانوان میباشد.
 4. ارتقا کیفیت رابطه ی جنسی.
 5. جلوگیری از احساس درد در لب های واژن بدلیل سایش به لباس زیر و یا پوشیدن لباس تنگ یا دوچرخه سواری و غیره.
 6. تحریک بیشتر کلیتوریس ( زمانیکه لابیا بزرگ باشد، بدلیل وجود حجم زیادی چین پوستی روی آن ،باعث کاهش تحریک کلیتوریس میگردد).
 7. سهولت بیشتر در رعایت مسائل بهداشتی.
 8. برطرف کردن مشکل تحریک مزمن.

عمل لابیاپلاستی و زیبایی زنان برای چه کسانی قابل انجام و مفید است؟

 • حتی اگر یکی از مشکلات زیر ذهن شما را پریشان کرده است عمل لابیاپلاستی یکی از راههای موثری ست تا بتوانید دغدغه ی مشکل خود را برطرف نمایید:
 • خانم هایی که با عدم تقارن، بزرگ بودن و تیرگی در لابیاها مواجه هستند.
 • خانم هایی که لب های واژن بزرگ و پر از چین و چروک، زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی شان را از بین برده است.
 • خانم هایی که که دچار شل شدگی و افتادگی ناحیه تناسلی شده اند.
 • خانم هایی که با مشکل انحراف و پخش جریان ادراری مواجه هستند.
 • خانم هایی که در حین مقاربت جنسی احساس درد و ناراحتی دارند.
 • خانم هایی که در مقابل شریک جنسی خود به دلیل نازیبایی واژن، احساس شرم و خجالت میکنند.
 • خانم هایی که به علت بزرگ بودن و سایش لب های واژن، در حین فعالیت های ورزشی یا انجام کارهای روزانه دچار ناراحتی میشوند.
 • خانم هایی که به خاطر برجستگی زیاد واژن ، در پوشیدن لباس های تنگ یا بیکینی محدودیت دارند.
 • خانم هایی با تحریک مزمن.

همانطور که میدانید جراحی لابیاپلاستی با لیزر نیز قابل انجام است. در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی این روش با آخرین متدهای روز جهان انجام میگیرد که برای برجسته کردن فرج، لابیا و پوبیس مورد استفاده قرار میگیرد.

کوچک کردن لبه های فرج هم با لیزر امکان پذیر میباشد. به طور کلی این جراحی باعث زیبا و جوانسازی ظاهر واژن شده و کاربرد فراوانی دارد. 

عوارض جانبی و خطرات احتمالی لابیاپلاستی:

لابیاپلاستی مانند هر نوع جراحی دارای عوارض طبیعی میباشد که در کوتاه مدت بهبود مییابد و اگر متقاضی قبل از عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی شرایطی مناسب و نرمال داشته باشد و موارد ممنوعیت لابیاپلاستی را نداشته باشد، مشکلات خاصی برای بیمار ایجاد نمیشود .

عوارض طبیعی و کوتاه مدت جراحی لابیاپلاستی:

 • درد: لبهای تناسلی دارای پایانه های عصبی فراوانی میباشند. بنابراین، باید بدانید این جراحی، علیرغم کوچک بودنش، میتواند دردناک باشد
 • تورتم
 • کبودی: همان طور که در بالا ذکر شد یکی از این عوارض عمل لابیاپلاستی، ایجاد تورم در محل جراحی میباشد. از آنجائیکه واژن دارای بافت ها و غدد لنفاوی و عصبی فراوان میباشد. در اثر جراحی آسیب کمی به رگها و بافت های این ناحیه وارد میشود که در نهایت باعث تورم در واژن میشود. گاهی مدت زمان بهبودی برای تورم واژن تا یک ماه به طول می انجامد که جای نگرانی نیست و از بین میرود. از طریق اقدامات لازم برای رفع تورم بعد از لابیاپلاستی میتوانید به سریعتر رفع شدن این مورد کمک کنید.

گاهی اوقات لابیاپلاستی میتواند منجر به:

 • خون ریزی
 • عفونت 
 • زخم بافت ( میتوان به یک متخصص درمان زخم و اسکار مراجعه کرد)
 • کاهش حساسیت تناسلی
 • جای زخم (اسکار) بدشکل هر گونه عمل جراحی خطرات کوچک زیر را به دنبال دارد. ( درمان اسکار زخم با ژل گلیورز اسکار )
 • ایجاد لخته خون در رگ
 • واکنش آلرژیک به بیهوشی که مسلما انتخاب پزشک متخصص توانمند و باتجربه تا حد بسیار زیادی میتواند از بروز عوارض ناخواسته جلوگیری کند. و راهکارهای مناسب را برای مراقبت های قبل و بعد از عمل در اختیار شما قرار دهد تا شاهد کمترین عوارض و بهترین نتیجه باشید.

در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی این روش با آخرین متدهای روز جهان انجام میگیرد و رضایت شما بانوان گرامی را به همراه خواهد داشت.

در چه صورت بعد از جراحی لابیاپلاستی به پزشک مراجعه کنیم ؟

 • افزایش تورم یا کبودی
 • درد شدید که با دارو برطرف نمیشود.
 • هر گونه عوارض جانبی مثل واکنش به داروها مانند، تهوع، سردرد، استفراغ شدید
 • درجه حرارت دهانی بیشتر از سی و هشت و نیم
 • ترشح زرد یا سبز از محل بخیه ها خصوصا همراه با بوی بد

آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد؟

این یکی از متداول ترین سوالاتی است که در خصوص جراحی زیبایی واژن بیان میشود. جراحی لابیاپلاستی به دلیل اینکه با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام میشود ، هیچ گونه دردی ندارد.

بعد از از بین رفتن تاثیر داروهای بی حسی تا مدتی کوتاه احساس کمی درد و آزردگی هنگام رابطه ی جنسی با اجابت مزاج داشته باشد. که طبیعی ست و با داروهایی که پزشک تجویز میکند این درد نیز برطرف میشود.

پیش از لابیاپلاستی و زیبایی واژن چه اقداماتی نیاز است ؟

اقدامات لازم قبل از عمل لابیاپلاستی یکی از موارد مهم که پیش از عمل لابیاپلاستی باید بررسی شود وضعیت انعقاد خون در بیمار است.

در بانوانی که سابقه خونریزی قطع نشونده و خونریزی غیر طبیعی دارند از طریق آزمایش خون باید این مورد بررسی شود که حتی اگر برش جراحی با لیزر است ، خونریزی را بتوان متوقف کرد.

عموما پزشک مربوطه از شما میخواهد که مصرف داروهای خاصی مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی و رفیق کننده های خون را که میتوانند خطر خونریزی را افزایش دهند، متوقف کنید.

– برخی از داروهای گیاهی و ویتامین ها، از جمله ویتامین E اسید های چرب امگا ۳، چای سبز و جینگوبیلوبا نیز ممکن است خطر خونریزی را در طول و بعد از جراحی زیبایی واژن افزایش دهند.

– تست پاپ اسمیر از دیگر تست هایی ست که باید پیش از عمل لابیاپلاستی انجام شود. علت انجام تست پاپ اسمیر این است که به شکل کامل مشکلات بررسی شود اگر شخص دچار عفونت باشد نیاز است که ابتدا و پیش از عمل، عفونت درمان شود سپس شخص با انجام پاپ اسمیر مجدد در صورتی که عفونت داشته باشد میتوان تحت جراحی لابیاپلاستی قرار بگیرد. ( بهترین دکتر عفونت رحم و واژن زنان مشهد )

– بررسی سابقه ی تبخال تناسلی و تست بیماری تیروئید از دیگر موارد ضروری مورد بررسی پیش از لابیاپلاستی هستند. و در صورت وجود هریک از این موارد باید ابتدا درمان مربوطه انجام شود و سپس اقدام به عمل لابیاپلاستی کنند.

– اگر سیگار میکشید یا الکل مصرف میکنید بهتر است که حداقل یک هفته قبل از جراحی لابیاپلاستی ، سیگار کشیدن و مصرف الکل را متوقف کنید .

– شب قبل از جراحی لابیاپلاستی رابطه ی جنسی نداشته باشید .

– توصیه میشود بانوان شب قبل از جراحی لابیاپلاستی حتما به استحمام بپردازند. علت این امر باکتری های است که در بخش واژن وجود دارد، بنابراین باید از حجم این باکتری ها باید کاسته شود در نتیجه با استحمام شب قبل از جراحی لابیاپلاستی میتوان از حجم این باکتریها کاهش داد.

– توجه به این نکته الزامی است که شیو کردن را در همان روز جراحی انجام ندهید زیرا سبب آسیبا میشود و احتمال عفونت بعد از جراحی را بیشتر میکند. شیو کردن دستگاه تناسلی حتما باید از قبل انجام شده باشد، توصیه میشود سه روز قبل از جراحی شیو کردن را انجام دهید.

بصورت لیست وار بنا به شرایط شما ممکن است دکتر دیانا حسینی از شما بخواهند آزمایشات قبل از عمل لابیاپلاستی را انجام دهید :

 1. ازمایش خون: جهت بررسی انعقاد پذیری و پیشگیری از خونریزی غیرقابل کنترل
 2. فشار خون و نوار قلب
 3. ازمایش کلیه و تست دیابت
 4. تست پاپ اسمیر: نداشتن عفونت
 5. درمان کامل زگیل ناحیه تناسلی: در صورت سابقه بیماری
 6. تست تیروئید

دوره نقاهت پس از جراحی لابیاپلاستی به چه صورت است؟

برخلاف بسیاری از جراحی های زیبایی عمل لابیاپلاستی دوره ی نقاهت طولانی و سنگینی ندارد. دوره نقاهت حدود یک ماه است  و بانوانی که شاغل میباشند پس از چند روز میتوانند به سرکار بازگردند. و فعالیت های خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید که رعایت نکات توصیه شده به روند درمان و رسیدن به نتیجه ی دلخواه، ضروری است.

در دوره نقاهت نیازی به اقدامات بسیار ویژه ای ندارید و با مراقبت های ساده و مصرف داروهایی که خانم دکتر دیانا حسینی برای شما تجویز میکنند، میتوانید زمان دوره نقاهت را کاهش دهید.

توصیه میشود :

 • در هفته های اول پس از لابیاپلاستی به خصوص 7 روز اول خود را با فعالیت های نظیر خواندن کتاب ، برنامه های تلویزیونی یا انجام برخی از فعالیت ها که نیازی ندارد از نظر جسمی فعالیت خاصی داشته باشید خود را سرگرم نمایید.
 • پس از 72 ساعت پس از جراحی زیبایی واژن میتوانید فعالیت های نظیر رانندگی، آشپزی ، بالا رفتن و یا پایین رفتن از پله و… را انجام دهید.
 • باید از انجام برخی از کارها نظیر باغبانی، بلند کردن اجسام سنگین، جارو کرد، بلند کردن بچه، شنا کردن و … را نباید انجام دهید.
 • فعالیت جنسی و تمرینات کششی را تا 4 الى 6 هفته نباید انجام دهید. 
 • مصرف ویتامین ها تا سه ماه پس از لابیاپلاستی توصیه میشود ، زیرا روند بهبودی را تسریع میبخشد.
 • مصرف آب لیمو تازه، پرتقال را توصیه میشود که مرتبا مصرف نمایید تا بهبودی سریع تر حاصل شود.
 • ممکن است شخص پس از لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی احساس ضعف نماید که این امر کاملا طبیعی است.
 • پس از سه هفته تا یک ماه میتوانید فعالیت جنسی را به تدریج انجام دهید. 
 • اگر قصد انجام ورزش پیاده روی را دارید قدم های آرام بردارید و از پیاده روی تند اجتناب نمایید.
 • از انجام ورزش های مانند دویدن، ایروبیک و یا تمریناتی که ممکن است به ناحیه تناسلی ضربه وارد شود نیز باید اجتناب کنید.
 • بهبودی زخم ها و جذب بخیه ها به مرور زمان است، نباید توقع داشته باشید که یک هفته پس از لابیاپلاستی همه ی زخم ها بهبود یابد.

آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرگذار است؟

افزایش میل جنسی بعد از جراحی لابیاپلاستی بسیاری از بانوانی که قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارند نگران کاهش و یا افزایش میل جنسی بعد از انجام این جراحی هستند.

لذا در پاسخ به این سوال و رفع نگرانی به نکات زیر توجه کنید :

میل جنسی و تحریکات ناشی از میل جنسی، تمایلات برقراری ارتباط با جنس مخالف ، لذت بردن از رابطه و رسیدن به ارگاسم ، مساله ای بسیار پیچیده و حساس است و در افراد مختلف متفاوت میباشد که این مورد وابستگی شدیدی به احساسات و عوامل میان فردی افراد دارد.

از طرف دیگر نقاط حساس و تحریک پذیر زیادی در بدن خانم ها وجود دارد که میزان تحریک پذیری هریک از این نقاط در افراد متفاوت میباشد.

بر اثر انجام جراحی لابیاپلاستی، بافت های واژن ممکن است کشیده شوند و در واقع باعث جمع شدن بافت درونی واژن بشود اما این عمل به خودی خود، تضمینی برای افزایش میل جنسی بانوان ندارد.

برای درک بهتر، باید به این نکته توجه داشته باشید که حساس شدن واژن در اثر کشیدگی دلیل محکمی برای افزایش میل جنسی افراد نمیشود، بلکه نقطه ای که باعث تحریک جنسی بیشتر بیشتر در خانم ها میشود کلیتوریس است.

و یکی از دلایلی که عمل لابیاپلاستی باعث افزایش میل و لذت جنسی میشود ، در معرض قرار گرفتن بیشتر کلیتوریس است که باعث تحریک جنسی بیشتر میشود.

از طرف دیگر برخی به اشتباه تصور میکنند که عمل جراحی لابیاپلاستی ممکن است باعث کاهش میل جنسی شود.

این افراد این تصور را دارند که احساس جنسی و نقطه ی تحریک کننده در بانوان در قسمت لابیاها بیشتر بوده و میل جنسی بانوان از این ناحیه تحریک میشود به همین منظور عمل جراحی بر روی این نقطه و از بین بردن مقادیر اضافی از آن باعث از بین رفتن میل جنسی در خانم ها  میشود.

این تصور غلط میتواند بسیاری از افراد را از داشتن یک آلت تناسلی زیبا محروم سازد. برای درک این مساله باید بدانید که لابیاها چه کوچک و چه بزرگ به یک اندازه میل جنسی خانم ها را بالا میبرد و ممکن است یک فرد با داشتن لابیا های بزرگ از میل جنسی کمی برخوردار باشد.

بنابراین انجام این جراحی تاثیری بر روی افزایش و یا کاهش میل جنسی نخواهد داشت اما میتواند لذت مقاربت را دوچندان بنماید .

زیرا زیبایی ظاهری آلت تناسلی برای بانوان یک بعد روانی بی نظیر ایجاد خواهد کرد که تاثیرات مثبتی بر رابطه ی زناشویی و ارتباط جنسی با همسر را در پی خواهد داشت.

افزایش میل جنسی پس از عمل لابیاپلاستی به دلایل مختلف زیر ایجاد میشود:

کاهش درد حین رابطه جنسی : 

عمل لابیاپلاستی با برش پوست اضافی و گسترش واژن در مکان هایی که خانم دکتر دیانا حسینی  لازم میدانند، به رفع درد و ناراحتی کمک میکند.

این حالت نه تنها موجب افزایش میل جنسی میشود، بلکه لذت جنسی را نیز بیشتر میکند. افزایش اعتماد به نفس یک راه عالی برای بهبود رابطه جنسی شما است.

اگر از شکل واژن خود راضی نیستید عمل لابیاپلاستی میتواند به بهبود اعتماد به نفس و رضایت جنسی شما کمک کند.

گرچه این حالت تاثیر فیزیکی ندارد اما باید دانست تاثیر روانی عمل لابیاپلاستی بر روی زنان بسیار بالاست.

با بهبود ظاهر لابیاها میل و اشتیاق نسبت به رابطه جنسی افزایش یافته که منجر به افزایش رابطه جنسی میشود.

عمل لابیاپلاستی موجب در معرض قرار گرفتن بیشتر کلیتوریس شده و بنابراین تحریک جنسی بیشتر میشود.

آیا دختران باکره هم میتوانند لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان داشته باشند؟

لابیاپلاستی در ناحیه خارجی واژن انجام میشود و ارتباطی با نواحی داخلی واژن و پرده بکارت ندارد. به همین دلیل دختران باکره نیز میتوانند این عمل را انجام دهند، چرا که آسیب به پرده بکارت فقط از طریق رابطه جنسی و ورود جسمی به واژن انجام میشود.

همچنین انواع نازک آن ممکن است به دنبال ورزش هایی مثل اسب سواری، ژیمناستیک و دوچرخه سواری آسیب ببیند.

اما لابیاپلاستی به هیچ عنوان اثری روی پرده بکارت ندارد و یک نوع جراحی زیبایی خارجی واژن است. در برخی افراد به دلایل متعدد از جمله عوامل ژنتیکی ، بعد از بلوغ رشد لابیاها بسیار زیاد است که باعث آزردگی در حین فعالیت های روزانه با ورزشی میشود.

از طرف دیگر نگرانی هایی در مورد زیبایی این ناحیه ایجاد میکند که با عمل لابیاپلاستی میتوان ظاهر لابیاها را به خوبی اصلاح نمود. همچنین دخترانی که مشکل تیرگی در ناحیه تناسلی دارند، می وانند تحت درمان لیزر، کشاله ران و دستگاه تناسلی را چندین درجه روشن تر داشته باشند

و این دغدغه را هم بدون هیچ نگرانی مبنی بر آسیب به پرده بکارت برطرف نمایند. ( برای مطالعه بیشتر درباره لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد اینجا را بخوانید )

مزایای عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان

دکتر دیانا حسینی در خصوص مزایای عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان ( مزایای عمل زیبایی واژن ) برای شما بانوان گرامی توضیح میدهند. 

تفاوتی نمیکند که شما جراحی سرپایی لابیاپلاستی را برای زیبایی پیگیری میکنید یا برای از بین بردن مشکلات فیزیکی و جنسی. 

به هرحال تجربه ثابت کرده است که عمل لابیاپلاستی (تغییر سایز و شکل لب های واژن) تاثیر قابل توجهی بر زندگی بسیاری از خانم ها داشته است.

لابیاپلاستی Labiaplasty از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن به شمار میرود و عملی است. که شامل تغییر سایز و شکل لبه های واژن میشود.

89 / 100

فهرست محتوا

2 در مورد “بهترین دکتر لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد”

 1. آواتار ساناز تقوی
  ساناز تقوی

  ممنونم از خانم دکتر حسینی عزیز. میخواستم بدونم از چه سنی میشه عمل لابیاپلاستی رو انجام داد؟

  1. آواتار drdianahoseini

   سن دقیقی نمیشه براش عنوان کرد اما چون تا بلوغ کامل اندازه لابیاها میتونه رشد داشته باشه سن مناسب تر و توصیه شده انتهای بلوغ هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *