دکتر دیانا حسینی

متخصص زنان و زایمان و نازایی

فوق تخصص جراحی سرطان های زنان

مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی آمریکا

دکتر دیانا حسینی

متخصص زنان و زایمان و نازایی

فوق تخصص جراحی سرطان های زنان

مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی آمریکا

نوشته های بلاگ

لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد

می 28, 2023 جراحی زیبایی
5
(1)

احتمالا حضور شما در این صفحه نشان از تمایل جهت کسب اطلاعات در خصوص لیزر رفع تیرگی واژن میباشد. در این مقاله سعی شده به روز ترین و جامع ترین مطالب در خصوص با کیفیت ترین و موثرترین نوع لیزر واژینال برای شما بانوان گرامی گرد آوری شده و این مطالب به طور مرتب با جدیدترین اطلاعات به روز رسانی خواهد شد.

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد (انجام لیزر سفیدی بیکینی در مشهد) و مزایا و معایب هریک از روشها را برای شما بررسی میکنند.

✓ لیزر سفیدی واژن در مشهد

فهرست محتوا

✓ از لیزر رفع تیرگی واژن چه میدانیم ؟

✓ راهکارهای موثر سفید کردن ناحیه بیکینی چیست؟

✓ لیزر سفید کننده واژن چگونه عمل میکند ؟

سفید سازی واژن که در بعضی موارد با نام های روشن سازی ناحیه ژنیتال یا بیکینی نیز معروف است موضوع مورد توجه این روزهای بانوان عزیز است که ( استفاده از لیزر سفید کننده بیکینی ) در اکثر افراد ناحیه مدیترانه و خاورمیانه افراد پوست دلایل زیادی وجود دارد که فرد می تواند به درمان سفید کردن پوست واژن یا به عبارتی سفید کردن پوست در ناحیه بیکینی نیاز داشته باشند.

رنگ برخی نواحی بدن مانند ناحیه تناسلی تیره تر از دیگر نواحی بدن است که موجب دغدغه و نگرانی بسیاری از خانم ها نسبت به زیبایی و جذابیت ظاهری شان شده و باعث میشود اعتماد به نفس کمتری در روابط جنسی خود داشته باشند. اگر تیرگی ناحیه تناسلی یکی از دغدغه های تهدیدکننده زیبایی شما به حساب می آید نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست .

زیرا علم پزشکی مانند بسیاری حوزه های دیگر این مشکل را به آسانی برطرف میکند. در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد ، رفع تیرگی واژن با لیزر و مزایا و معایب هریک ازین روشها را برای شما بانوان گرامی

بررسی میکنند.

✓ فیلم آموزشی نکات لیزر روشن کننده واژن

با تماشای ویدئوی زیر از مزایای جوانسازی واژن با لیزر و نحوه انجام لیزر سفید کننده واژن در مشهد  و رفع تیرگی واژن (بیکینی) با لیزر توسط دکتر دیانا حسینی بیشتر آشنا شوید.

✓ میتوان در دوران کرونا لیزر رفع تیرگی واژن را انجام داد؟

در گام اول توصیه ما به شما عزیزان ماندن در خانه و رعایت پروتوکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی میباشد تا بتوان با لطف پروردگار و تلاش خدمتگذاران عرصه درمان و کمک و رعایت مردم سرزمین مقدسمان از این روزهای سخت گذر کنیم.

اما برای بانوانی که مایل به انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد ( لیزر سفیدی بیکینی در مشهد)  هستند، این نوید را میدهیم که تمام پروتکل های بهداشتی و انجام ضدعفونی کامل و منظم محیط و دستگاه ها به شکل دقیق و صحیح انجام میپذیرد تا شما بانوان گرامی چه برای انجام خدمات زیبایی و لیزر و چه برای انجام خدمات درمانی به کلینیک دکتر دیانا حسینی مراجعه میکنید از لحاظ حفظ سلامت و محیط بهداشتی و ضدعفونی شده خیالی آسوده و بی دغدغه داشته باشید.

✓ لیزر روشن کننده واژن :

این نوع لیزر با تکنولوژی پیشرفته خود پوست را چند درجه روشن کرده و هیچ گونه عوارضی در پی ندارد . لیزر های جراحی زیبایی واژن از جمله ایمن ترین و اثربخش ترین ابزارها برای رساندن بیمار به نتیجه دلخواه هستند . علاوه بر روشن کردن پوست ناحیه تناسلی و درمان تیرگی آن می توان از این لیزر ها برای جوانسازی نیز کمک گرفت . لایه های پوستی که در اثر افزایش سن افتاده و چروک می شوند ، به کمک اشعه های مخصوص لیزر جوان کننده سفت و با قوام می شوند و  زیبایی از دست رفته پوست دوباره باز می گردد به نحوی که در اولین جلسه درمانی جراحی زیبایی واژن نیز به راحتی می توان تفاوت را احساس کرد …

سفید کردن واژن یکی ازروش هایی می باشد که در بین خانم ها بسیار شایع می باشد. با عمل سفید کردن واژن تیرگی پوست در ناحیه تناسلی از بین می رود که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی باعث افزایش روحیه اعتماد به نفس فرد می شود.

✓ مزایای رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی بیکینی با لیزر مزایای بسیاری دارد که میتوان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره نمود :

 • روشی غیرتهاجمی و بدون درد و خونریزی است.
 • مدت زمان لیزردرمانی بسیار کوتاه است.
 • حدودا بین 10 الى 15 دقیقه
 • نتایج اثربخش و سریع دارد.
 • اثر لیزردرمانی طولانی مدت است .
 • علاوه بر رفع تیرگی باعث جوان سازی و
 • شادابی پوست واژن میشود.
 • نیاز به بستری و همراه ندارد و بعد از لیزر میتوانید
 • به امور روزمره خود بپردازید.
 • جوانسازی و شادابی پوست واژن

✓ آیا همه افراد می توانند لیزر بلیچینگ را انجام دهند ؟

محدودیت خاصی برای استفاده از لیزر سفیدی بیکینی در مشهد وجود نداشته و تقریبا تمامی خانم ها می توانند از آن برای سفیدی دائمی پوست واژن خود استفاده کنند. تنها افرادی که دارای بیماری های سیستمیک یا موضعی حاد هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند.

همچنین انجام لیزر روشن کننده در افرادیکه به بیماری های پوستی نظیر لیکن پلان و ویتیلیگو و زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی دچار هستند ( درمان زگیل و تبخال تناسلی با لیزر ) و یا از قرص راکوتان استفاده می کنند نیز توصیه نمیشود.

✓ لیزر چگونه باعث رفع تیرگی ناحیه تناسلی میشود ؟

✓ نحوه عملکرد لیزر سفید کننده واژن چگونه است ؟

رفع تیرگی واژن با لیزر تکنیک ساده اما دارای نکات طلایی و مهم در نحوه ی صحیح انجام فرآیند توسط پزشک است. دکتر دیانا حسینی با گذراندن دور  های تخصصی و کسب مدرک جراحی زبیایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا با جدیدترین متد های جهان و دستگاه های به روز این فرآیند را با کسب بهترین نتیجه و بالاترین میزان رضایت برای شما عزیزان به انجام میرسانند.

پرتو لیزر در مدت زمان کوتاهی روی اندام مورد نظر تابانده میشود. برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر ، برای تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام می شود. در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام می شود.

نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است.

✓ علل تیرگی ناحیه تناسلی

تیرگی واژن و نیاز به رفع تیرگی واژن به دلایل مختلفی میتواند ایجاد یا تشدید شود.که به صورت کلی میتوان موارد زیر میتوانند عامل تیرگی ناحیه تناسلی باشند :

 تاثیر ژنتیک بر تیرگی ناحیه تناسلی :

پوست برخی افراد بصورت ژنتیکی در بعضی قسمتهای بدن تیره تر است که ناحیه تناسلی هم جزو این مناطق بوده و دردوران بلوغ شدت پیدا می کند.

تاثیر افزایش سن بر تیرگی ناحیه تناسلی :

همزمان با افزایش سن بدلیل تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی می گردد.

تاثیر مرطوب بودن ناحیه تناسلی بر تیرگی ناحیه تناسلی :

– ایجاد عرق و رطوبت

– اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی دراثر برخی ورزشها

تاثیر پوشیدن لباسهای زیر تنگ و غیر نخی بر تیرگی ناحیه تناسلی :

– ایجاد عرق و رطوبت

– اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی دراثر برخی ورزشها

 تغییرات هورمونی ناشی از بارداری یا برخی بیماریهای خاص :

به دلیل افزایش یافتن هورمون انسولین

– عفونت باکتریایی

تاثیر نژاد بر تیرگی ناحیه تناسلی :

 • بانوان ناحیه مدیترانه،خاورمیانه یا نژادهایی با پوست تیره
 • تیغ زدن مکرر و یا شیو کردن با تیغ های کند
 • کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن
 • تولید بیش از حد ملاتونین در واژن
 • استفاده مداوم از پودر تالک
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • استعمال برخی  کرم ها,صابون ها,شامپوهای بدن و…

✓ راهکارهای رفع تیرگی واژن

همانطور که گفتیم در نژاد ما تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش های بدن طبیعی ست . با اینحال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند. راههای زیادی برای سفید کردن واژن ارائه شده است .

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون :

این صابون ها حاوی مواد شیمیایی هستند که باعث به هم خوردن تعادل pH واژن می شود. به هم خوردن تعادل pH واژن، باعث تیرگی بیشتر واژن می شود.

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های موضعی شیمیایی یا گیاهی :

عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارد و نتیجه حاصل از آن زودگذر است.بسیاری از این کرم ها و محلول های روشن کننده دارای ماده سرطانزای  هیدروکینون است و اصلا توصیه نمی شوند.

بیشتر بخوانیم :

بهترین لیزر تنگ کننده واژن در مشهد

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر ( رفع تیرگی واژن با لیزر )

هر یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایب خود را دارد ولی در بین این روشها روز به روز به طرفداران روشن کردن واژن با لیزر ،به دلیل اثرگذاری بسیار بالا و نتیجه عالی که در زمان کوتاه درپی دارد افزوده میشود طبق آخرین تحقیقات انجام شده علمی میزان موفقیت این روش چنانچه به درستی و توسط پزشک متخصص و دوره دیده انجام شود حداقل هشتاد درصد می باشد.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر و سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن می باشد.

نام دیگر این روش، لیزر بلیچینگ واژن می باشد. (یا لیزر سفیدی بیکینی در مشهد )

این روش رفع تیرگی واژن یک عمل سرپایی و بدون درد است و ،و هر جلسه لیزردرمانی برای رفع تیرگی بیکینی حدود 10 دقیقه طول می کشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه بیکینیو نظر خانم دکتر دیانا حسینی دارد.

تیرگی مداوم ناحیه تناسلی از غلظت بالای ملانین زیر لایه اپیدرم در یک ناحیه مخصوص نشأت می گیرد.

و برای رفع این تیرگی با استفاده از لیزر و با هندپیس whitening ،لایه اپیدرم در ناحیه تیرگی برداشته میشود. رفع تیرگی واژن با لیزر ، درمانی با حداقل عوارض است که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی ،رفع تیرگی لبهای کوچک و لبهای بزرگ (لابیا مینور – لابیاماژور)، رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود .

بیشتر بدانیم ….

مزایای عمل لابیاپلاستی و کاربردهای آن ؟

✓ هزينه سفيد كردن واژن با ليزر ؟

( هزینه لیزر سفیدی بیکینی در مشهد ) ؟

میزان هزينه سفيد كردن واژن با ليزر با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز و مهارت جراح میتواند متغیر باشد. همچنین این موضوع به نوع پاسخدهی شما به درمان سفید کردن واژن با لیزر نیز بستگی دارد که میتواند تعداد جلسات را تحت تاثیر قرار دهد. همواره میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت سفيد كردن واژن با ليزر در مشهد ( قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی در مشهد ) همه روزه غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 15 تا 20 با شماره 05138464544 تماس حاصل نمایید . همچنین میتوانید با ورود به  پیج اینستاگرام اختصاصی دکتر دیانا حسینی به آدرس www.instagram.com/dr.diana_hoseini از طریق دایرکت در خصوص قیمت لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی (ناحیه بیکینی) در مشهد طرح سوال بفرمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در این زمینه یا سایر زمینه ها خواهند بود.

✓ لیزر باعث چند درصد روشن تر واژن می شود؟

(رفع تیرگی واژن با لیزر)

با بهره گیری از لیزر و انجام فرآیند صحیح تا 70 درصد می توان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر نمود و ماندگاری طولانی و در بسیاری از موارد دائمی دارد.

✓ سفید کردن واژن با لیزر دردناک است؟

( رفع تیرگی واژن با لیزر )

لیزردرمانی روشی غیرتهاجمی و بدون درد است. با اینحال توصیه میشود بیمار یک ساعت قبل از لیزردرمانی از پماد بی حسی استفاده کند .

✓ چند جلسه لیزر برای روشن شدن واژن نیاز است ؟

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست و انتظار شما از نتیجه لیزردرمانی دارد . ولی با انجام حتى یک جلسه نیز نتایج چشمگیری مشاهده می شود.نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است.با اینحال جهت حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه با فواصل ۳۰ تا ۶۵ روز، توصیه می شود.

✓ کاندیدای مناسب لیزر سفیدی واژن چه کسانی هستند؟

 • افرادی که تمایل دارند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثربخشی را در رفع تیرگی واژن خود شاهد باشید . (مشاهده بیشترین اثر بخشی از لیزر سفیدی بیکینی در مشهد)
 • افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار داده است.
 • افرادی که به علت تیرگی پوست واژن از رابطه ی جنسی شرم دارند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.
 • دختران مجردی که نگران زیبایی و جذابیت ناحیه تناسلی خود، در رابطه با همسر آینده خود میباشند.
 • افرادی که تمایل دارند پوست واژن شفاف تر و نرم تری داشته باشند.
 • افرادی که توانایی پرداخت هزینه جلسات لیزردرمانی را دارند

✓ اقدامات لازم برای رفع تیرگی واژن با لیزر چیست ؟

ابتدا توصیه میکنیم برای هر عمل زیبایی که میخواهید تصمیم بگیرید مطالب مربوطه به آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

ما در وبسایت دکتر دیانا حسینی این مطالب را به صورت  جامع و کامل فراهم میکنیم و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما در صفحه رسمی اینستاگرام دکتر دیانا حسینی  یا از طریق شماره تلگرام بالای صفحه در تماس باشید.

✓ مواردی که قبل از لیزر سفیدی واژن باید توجه شود؟

 • بهترین زمان برای انجام لیزر روشن کننده واژن یک هفته بعد از پایان پریود ماهانه است .
 • توجه داشته باشید قبل از انجام لیزر، هر گونه عفونت فعالی در ناحیه واژن باید درمان گردد.
 • به خاطر داشته باشید سه روز قبل از جلسه سفید کردن واژن ،از اپیلاسیون، شیو یا برنزه کردن ناحیه تناسلی خودداری کنید
 • از یک هفته قبل از انجام لیزر مصرف هر گونه کرم و پماد در ناحیه مورد نظر را قطع کنید.
 • شب قبل از انجام لیزر سفید کننده واژن استحام کنید
 • شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید
 • پیشنهاد میشود دامن یا شلوار نسبتا گشاد بپوشید .
 • در حین درمان اشعه لیزر به نواحی مهبل، واژن، مقعد و اطراف ناحیه تناسلی تابانده می شود. که حدود ده الى 15 دقیقه طول میکشد .
 • بعد از مدت زمان کوتاهی ، میتوانید بدون هیچ مشکلی  کلینیک را ترک کنید.

✓ نتایج درمان لیزر رفع تیرگی واژن  ؟

نتیجه لیزر بلیچینگ در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی بعد از دو هفته به صورت محسوس قابل مشاهده است.

✓ عوارض جانبی سفید کردن واژن با لیزر چیست ؟

با توجه به استانداردهای بالا که توسط خانم دکتر دیانا حسینی رعایت میشود، انجام لیزر سفیدی بیکینی در مشهد عارضه خاصی ندارد. ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی ست و میتوانید طبق نظر خانم دکتر دیانا حسینی از پمادهای مخصوص استفاده کنید.

✓ لیزر رفع تیرگی واژن با لیزر موهای زائد باهم قابل انجام است؟

(آیا می توان لیزر سفیدی واژن در مشهد را همزمان با  لیزر موهای زائد انجام داد ؟ )

در خصوص اینکه می توان همزمان با انجام لیزر سفیدی بیکینی در مشهد، لیزر موهای زائد را انجام داد باید بیان کرد که خیر ، زیرا نه شخص از لیزر موهای زائد نتیجه می گیرد و نه از روشن کردن واژن . در زمان لیزر موهای زائد باید فولیکول موتحت تاثیر قرار گیرد تا دیگر رویش موهای زائد رخ ندهد.

از طرف دیگر لیزر موهای زائد روی پوست های روشن تر با موهای تیره تر بهتر جواب میدهد.به همین دلیل توصیه میشود شخص ابتدا لیزر سفید کردن واژن را انجام دهد و سپس لیزر موهای زائد را، تا بهترین نتیجه را از روند لیزردرمانی خود بگیرد.

 

سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی با لیزر:

امروزه دغدغه ی خیلی از خانوم ها تیرگی و سیاه بودن ناحیه تناسلی است. در پاره ای موارد پوست ناحیه تناسلی بسیار تیره تر از صورت ، دست ها وسایر قسمت های بدن فرد است که باعث دغدغه و نگرانی در خانوم ها می شود.

شاید علتش تیرگی ژنتیکی این ناحیه بیشتر از سایر قسمت های بدن است و شاید چاق بودن و یا عرق کردن های مکرر در این ناحیه است. امروزه با تکنولوژی لیزر و تابش امواج لیزر می توان این مشکل را بطور کامل حل کرد. البته نمی توان ضمانتی در این مورد داد.

البته امروزه علاوه برلیزر از کرم های توامان هم استفاده می شود که اثر لیزر را دو چندان می کند. با پروب whitening لیزر می توانیم لایه های سطحی و تیره را با امواج لیزر واژن برداریم و خانم مشاهده می کند که ظرف ۲_۳ رور لایه های سطحی پوست ناحیه تناسلی که جهت روشن سازی واژن و بیکینی بکار برده می شود ریزش کرده و رنگ پوست این نواحی روشن تر و شفاف تر می شود.

علاوه بر این ما ضمن استفاده از لیزر روشن کننده واژن شاهد اصلاح افتادگی و چین و چروک ناحیه تاحد محدودی خواهیم بود و در کل این ناحیه زیباتر ،شفاف تر، و شاداب تر خواهد شد.

سن استفاده از لیزر روشن کننده واژینال

در خصوص سن لیزر واژینال باید بیان کرد که دختران پس از اتمام سن 18 سال کامل می توانند از لیزر واژینال استفاده نمایند ، حداکثر سنی که بانوان می توانند از لیزر واژینال استفاده نمایند سن 65 سال می باشد .

دختران باکره از لیزر واژینال به منظور سفید کردن واژن و لابیاپلاستی می توانند استفاده نمایند ، یکی از دغدغه های دختران باکره این می باشد که این لیزر به پرده بکارت آسیبی وارد می کند یا خیر ؟

دکتر دیانا حسینی جراح زیبایی زنان بیان می کنند که لیزر واژینال هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کنند بنابراین دختران با خیال آسوده می توانند از این لیزر به منظور زیبایی واژن استفاده نمایند

هزینه لیزر واژن برای جوانسازی

جوانسازی واژن عمل دیگری است که هم برای پیشگیری از مشکلات زنان و هم برای تنگ کردن و ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده واژن به کار می‌رود. طی جوانسازی واژن با لیزر، سطح داخل واژن لایه‌برداری می‌شود و واژن برای ترمیم و بازسازی سطح خود کلاژن‌سازی پوست را تا حدی زیادی افزایش می‌دهد

که همین موضوع باعث افزایش قوام واژن می‌شود.

تعیین هزینه لیزر واژن برای جوانسازی پس از معاینه فرد و بررسی مشکلات فرد صورت می‌گیرد. به همین دلیل بسته به اینکه چه دستگاه لیزر زنانی برای فرد مناسب است و فرد چه مشکلاتی دارد، تعداد جلسات مشخص می‌شود و در نهایت هزینه‌های درمان فرد مشخص می‌شود.

بهترین روش جوانسازی واژن

روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد. دکتر دیانا حسینی از روش های زیر برای جوانسازی واژن استفاده می کنند:

کربوکسی تراپی:

در این روش برای جوانسازی واژن از تزریق گاز دی اکسید کربن استفاده می شود.

دی اکسید کربن اکسیژن رسانی به واژن را بیشتر کرده و باعث تحریک ساخت کلاژنهای جدید در واژن می شود.

آر اف:

یک روش جوان سازی واژن استفاده از دستگاه RF واژن است.

انرژی ناشی از آر اف به تولید سریعتر و بیشتر کلاژن در واژن و جوانسازی بافت واژن کمک می کند.

لیزر:

جوانسازی واژن با لیزر یکی از بهترین روشهای جوانسازی واژن است.

در این روش به کمک لیزر، گردش خون در واژن بیشتر شده و بافت واژن تغذیه می شود.

به این ترتیب کلاژن و الاستین سازی واژن بیشتر می شود.

لیزر سفیدی واژن

در مشهد ،

رفع تیرگی واژن

و راهکارهای موثر

برای سفید و

نرم کردن آن

لیزر سفیدی واژن

چگونه عمل میکند ؟

 

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد

مزایا و معایب هریک از این روشها را برای شما بررسی میکنند.

در اکثر افراد ناحیه مدیترانه و خاورمیانه مخصوصا افرادی پوست به نسبت تیره تری دارند.

رنگ برخی نواحی بدن مانند ناحیه تناسلی تیره تر از دیگر نواحی دیگر است .

که موجب دغدغه و نگرانی بسیاری از خانم ها نسبت به زیبایی و جذابیت ظاهری شان شده

و باعث میشود اعتماد به نفس کمتری در روابط جنسی خود داشته باشند.

اگر تیرگی ناحیه تناسلی یکی از دغدغه های تهدیدکننده زیبایی شما به حساب می آید

نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست .

زیرا علم پزشکی مانند بسیاری حوزه های دیگر این مشکل را به آسانی برطرف میکند.

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد

مزایا و معایب هریک از این روشها را برای شما بررسی میکنند.

علل تیرگی ناحیه تناسلی

تیرگی واژن و نیاز به رفع تیرگی واژن به دلایل مختلفی میتواند ایجاد یا تشدید شود.

که به صورت کلی میتوان موارد زیر میتوانند عامل تیرگی ناحیه تناسلی باشند.

 ژنتیک :

پوست برخی افراد به صورت ژنتیکی در بعضی قسمت های بدن تیره تر است

که ناحیه تناسلی هم جزو این مناطق است و دردوران بلوغ شدت پیدا می کند.

 افزایش سن :

همزمان با افزایش سن بدلیل تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی می گردد.

 مرطوب بودن ناحیه تناسلی

 

 پوشیدن لباسهای زیر تنگ و غیر نخی :

– ایجاد عرق و رطوبت

– اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی بر اثر برخی ورزش ها

 تغییرات هورمونی ناشی از بارداری

با برخی بیماریهای خاص :

به دلیل افزایش یافتن هورمون انسولین

– عفونت باکتریایی

نژاد:

بانوان ناحیه مدیترانه، خاورمیانه یا از نژادهایی با پوست تیره

– تیغ زدن مکرر و یا شیو کردن با تیغ های کند

– کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن

– تولید بیش از حد ملاتونین در واژن

– استفاده مداوم از پودر تالک

– سندروم تخمدان پلی کیستیک

– استعمال برخی از کرم ها , صابون ها , شامپوهای بدن ومحصولات دیگر

راهکارهای رفع تیرگی واژن

و سفید و پنبه ای کردن آن

همانطور که گفتیم در نژاد ما تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش های بدن طبیعی ست .

با اینحال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند

تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند.

راههای زیادی برای سفید کردن واژن ارائه شده است .

 

راهکارهایی مثل :

 • سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون :

این صابون ها حاوی مواد شیمیایی هستند

که باعث به هم خوردن تعادل pH واژن می شود. به هم خوردن تعادل pH واژن،

باعث تیرگی بیشتر واژن می شود.

 • سفید کردن ناحیه تناسلی با

کرم های موضعی شیمیایی با گیاهی :

عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارد و نتیجه حاصل از آن زودگذر است.

بیشتر بخوانیم :

لیزر تنگی واژن

بسیاری از این کرم ها و محلول های روشن کننده دارای ماده سرطانزای

هیدروکینون است و اصلا توصیه نمی شوند.

 • سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

هر یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایب خود را دارد ولی

در بین این روشها روز به روز به طرفداران روشن کردن واژن با لیزر ،

به دلیل اثرگذاری بسیار بالا و نتیجه ی عالی که در زمان کوتاه در پی دارد افزوده میشود .

طبق آخرین تحقیقات انجام شده علمی میزان موفقیت این روش چنانچه به درستی

و توسط پزشک متخصص و دوره دیده انجام شود حداقل هشتاد درصد می باشد.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر سفید کردن پوست واژن با لیزر

جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن می باشد.

 

نام دیگر این روش، لیزر بلیچینگ واژن می باشد.

این روش رفع تیرگی واژن یک عمل سرپایی و بدون درد است و ،

و هر جلسه لیزردرمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی حدود 10 دقیقه طول می کشد

و تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه تناسلی

و نظر خانم دکتر دیانا حسینی دارد.

تیرگی مداوم ناحیه تناسلی از غلظت بالای ملانین زیر لایه اپیدرم

در یک ناحیه مخصوص نشأت می گیرد.

و برای رفع این تیرگی با استفاده از لیزر و با هندپیس whitening ،

لایه اپیدرم در ناحیه تیرگی برداشته میشود.

رفع تیرگی واژن با لیزر ، درمانی با حداقل عوارض است

که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی ،

رفع تیرگی لبهای کوچک و لبهای بزرگ (لابیا مینور – لابیاماژور

رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود .

بیشتر بدانیم ….

مزایای عمل لابیاپلاستی و کاربردهای آن ؟

سفید کردن واژن با لیزر چند

درصد روشن تر می شود؟

با بهره گیری از لیزر و انجام فرآیند صحیح تا 70 درصد می توان واژن را

نسبت به آن چیزی که هست روشن تر نمود.

و ماندگاری طولانی و در بسیاری از موارد دائمی دارد.

آیا سفید کردن واژن با لیزر

دردناک است؟

لیزردرمانی روشی غیرتهاجمی و بدون درد است.

با اینحال توصیه میشود بیمار یک ساعت قبل از لیزردرمانی از پماد بی حسی استفاده کند .

چه تعداد جلسه لیزردرمانی برای

روشن شدن واژن موردنیاز است؟

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست

و انتظار شما از نتیجه لیزردرمانی دارد .

ولی با انجام حتى یک جلسه نیز نتایج چشمگیری مشاهده می شود.

نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود

و قابل تشخیص است.

با اینحال جهت حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه

با فواصل ۳۰ تا ۶۵ روز، توصیه می شود.

چگونه لیزر تیرگی واژن و

ناحیه تناسلی را برطرف میکند؟

رفع تیرگی واژن با لیزر تکنیک ساده اما دارای نکات طلایی و مهم

در نحوه ی صحیح انجام فرآیند توسط پزشک است.

دکتر دیانا حسینی با گذراندن دور  های تخصصی و

کسب مدرک جراحی زبیایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا

با جدیدترین متد های جهان و دستگاه های به روز این فرآیند را با کسب بهترین نتیجه

برای شما عزبزان به انجام میرسانند.

پرتو لیزر در مدت زمان کوتاهی روی اندام مورد نظر تابانده میشود.

برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر ،

به منظور تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام می شود.

در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام می شود.

تنها علت بروز این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست می باشد.

نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزردرمانی کاملا مشهود

و قابل تشخیص است.

کاندیدای مناسب برای

لیزر سفیدی واژن در مشهد

 • افرادی که تمایل دارند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثربخشی را در رفع تیرگی واژن خود شاهد باشید .
 • افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار داده است.
 • افرادی که به علت تیرگی پوست واژن از رابطه ی جنسی شرم دارند

و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

 • دختران مجردی که نگران زیبایی و جذابیت ناحیه تناسلی خود، در رابطه با همسر آینده خود میباشند.
 • افرادی که تمایل دارند پوست واژن شفاف تر و نرم تری داشته باشند.
 • افرادی که توانایی پرداخت هزینه جلسات لیزردرمانی را دارند

رفع تیرگی واژن با لیزر مزایای

 بسیاری دارد که میتوان

به صورت خلاصه به موارد

زیر اشاره نمود :

 • روشی غیرتهاجمی و بدون درد و خونریزی است.
 • مدت زمان لیزردرمانی بسیار کوتاه است. خدودا بین 10 الى 15 دقیقه
 • نتایج اثربخش و سریع دارد.
 • اثر لیزردرمانی طولانی مدت است .
 • علاوه بر رفع تیرگی باعث جوان سازی و شادابی پوست واژن میشود.
 • نیاز به بستری و همراه ندارد و بعد از لیزر میتوانید به امور روزمره خود بپردازید.

آیا همه افراد می توانند

لیزر بلیچینگ

(روشن کننده واژن)

را انجام دهند ؟

محدودیت خاصی برای استفاده از این نوع لیزر وجود نداشته و تقریبا تمامی خانم ها می توانند

از آن برای سفیدی دائمی پوست واژن خود استفاده کنند.

تنها افرادی که دارای بیماری های سیستمیک یا موضعی حاد هستند

نمی توانند از این روش استفاده کنند.

همچنین انجام لیزر روشن کننده در افرادیکه به بیماری های پوستی

نظیر لیکن پلان و ویتیلیگو و زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی دچار هستند و

یا از قرص راکوتان استفاده می کنند نیز توصیه نمیشود.

اقدامات مورد نیاز برای

رفع تیرگی واژن با لیزر

ابتدا توصیه میکنیم برای هر عمل زیبایی که میخواهید تصمیم بگیرید

مطالب مربوطه به آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

ما در وبسایت دکتر دیانا حسینی این مطالب را به صورت جامع و کامل فراهم میکنیم

و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما در صفحه رسمی اینستاگرام دکتر دیانا حسینی

یا از طریق شماره تلگرام بالای صفحه در تماس باشید.

مواردی که قبل از لیزر

روشن کننده واژن

باید توجه کنید

 • بهترین زمان برای انجام لیزر روشن کننده واژن یک هفته بعد از پایان پریود ماهانه است .
 • توجه داشته باشید قبل از انجام لیزر، هر گونه عفونت فعالی در ناحیه واژن باید درمان گردد.
 • به خاطر داشته باشید سه روز قبل از جلسه سفید کردن واژن ،

از اپیلاسیون، شیو یا برنزه کردن ناحیه تناسلی خودداری کنید

 • از یک هفته قبل از انجام لیزر مصرف هر گونه کرم و پماد ( سفید کننده یا …) در ناحیه مورد نظر را قطع کنید.
 • شب قبل از انجام لیزر سفید کننده واژن استحام کنید
 • شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید
 • پیشنهاد میشود یک دامن یا شلوار نسبتا گشاد بپوشید .

در حین درمان اشعه لیزر به نواحی مهبل، واژن، مقعد و اطراف ناحیه تناسلی تابانده می شود.

که حدود ده الى 15 دقیقه طول میکشد .

بعد از مدت زمان کوتاهی ، میتوانید بدون هیچ مشکلی  کلینیک را ترک کنید.

نتایج درمان

رفع تیرگی واژن با لیزر

نتیجه لیزر بلیچینگ در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی بعد از دو هفته به صورت محسوس قابل مشاهده است.

عوارض جانبی

سفید کردن واژن با لیزر 

با توجه به استانداردهای بالا که توسط خانم دکتر دیانا حسینی رعایت میشود این روش عارضه خاصی ندارد .

ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی ست

و میتوانید طبق نظر خانم دکتر دیانا حسینی از پمادهای مخصوص استفاده کنید.

آیا میتوان

لیزر سفید کردن واژن را

همزمان

با لیزر موهای زائد

انجام داد؟

در خصوص اینکه می توان همزمان با سفید کردن واژن، لیزر موهای زائد را انجام داد

باید بیان کرد که خیر زیرا نه شخص از لیزر موهای زائد نتیجه می گیرد و نه از روشن کردن واژن .

در زمان لیزر موهای زائد باید فولیکول موتحت تاثیر قرار گیرد تا دیگر رویش موهای زائد رخ ندهد.

از طرف دیگر لیزر موهای زائد روی پوست های روشن تر با موهای تیره تر بهتر جواب میدهد

به همین دلیل توصیه میشود شخص ابتدا لیزر سفید کردن واژن انجام را انجام دهد

و سپس لیزر موهای زائد را، تا بهترین نتیجه را از روند لیزردرمانی خود بگیرد.

دکتر دیانا حسینی

متخصص زنان و زایمان و نازایی

فوق تخصص جراحی سرطان های زنان

مسترکورس جراحی زیبایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز: 5 / 5. شمارش آرا: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

نوشته های مرتبط
یک دیدگاه بنویسید