علت ترشحات غیر طبیعی واژن

عفونت های باکتریایی واژن

ترشحات واژن بخشی طبیعی از فرایندهای بدن زنان است که به حفظ سلامت و پاکیزگی دستگاه تناسلی کمک میکند. اما گاهی اوقات این ترشحات به صورت غیرطبیعی و با علائم نگران کنندهای همراه میشوند. در این مقاله، به بررسی علل مختلف ترشحات غیرطبیعی واژن، علائم و روشهای درمان آنها پرداخته میشود. همچنین، در پایان به پنج سوال رایج در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد

دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد

جمع بندی نکات این مقاله همراه با دکتر دیانا حسینی بهترین متخصص زگیل تناسلی مشهد :
ویروس های پاپیلومای انسانی (HPV) ویروس های DNA دو رشته ای هستند که فقط انسان ها را آلوده می کنند.
بیش از 200 نوع ویروس زگیل تناسلی وجود دارد که از نظر بیماری زایی متفاوت هستند.

بهترین دکتر لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد

عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن زنان در مشهد یکی از پرطرفدارترین انواع عمل زیبایی واژن می باشد. در این مطلب بهترین دکتر لابیاپلاستی و زیبایی زنان در مشهد را به شما معرفی می کنیم. لابیاپلاستی و زیبایی زنان با لیزر در مشهد یکی از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن بسیار متداول در سرتاسر دنیاست که برای تغییر و بهبود ظاهر اندام های زنانه و به ویژه لابیا (لبه های اطراف واژن) صورت میگیرد.

لیزر CO2

لیزر CO2

لیزر CO2 نوعی لیزر گازی است که از دی اکسید کربن به عنوان محیط فعال استفاده میکند. یک پرتو نور مادون قرمز تولید میکند که میتواند برای برش، حکاکی و جوشکاری مواد مختلف استفاده شود. طول موج لیزر CO2 10.6 میکرومتر است که باعث جذب بالایی توسط مواد آلی مانند چوب، اکریلیک و چرم میشود. …

لیزر CO2 برای ادامه مطلب کلیک کنید