لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد

لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد - دکتر دیانا حسینی
4.2/5 - (21 امتیاز)

لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد

احتمالا حضور شما در این صفحه نشان از تمایل شما جهت کسب اطلاعات در خصوص لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد است. در این مقاله سعی شده به روز ترین و جامع ترین مطالب در خصوص با کیفیت ترین و موثرترین نوع لیزر واژینال برای شما بانوان گرامی گرد آوری شده و این مطالب به طور مرتب با جدیدترین اطلاعات به روز رسانی خواهد شد.

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد (انجام لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد) و مزایا و معایب هریک از روشها را برای شما بررسی میکنند.

لیزر سفیدی واژن در مشهد

تا پایان این مطلب سعیم میکنیم به سوالات زیر پاسخ دهیم :

 • از لیزر رفع تیرگی واژن چه میدانیم ؟
 • راهکارهای موثر سفید کردن ناحیه بیکینی چیست؟
 • لیزر سفید کننده واژن چگونه عمل میکند ؟

سفید سازی واژن که در بعضی موارد با نام های روشن سازی ناحیه ژنیتال یا بیکینی نیز معروف است موضوع مورد توجه این روزهای بانوان عزیز است. 

در اکثر افراد ناحیه مدیترانه و خاورمیانه به علت نژاد و رنگ پوست قالب این مناطق، دلایل زیادی وجود دارد که فرد به درمان سفید کردن پوست واژن یا به عبارتی سفید کردن پوست در ناحیه بیکینی نیاز داشته باشند.

رنگ برخی نواحی بدن مانند ناحیه تناسلی تیره تر از دیگر نواحی بدن است که موجب دغدغه و نگرانی بسیاری از بانوان نسبت به زیبایی و جذابیت ظاهری آنها شده و باعث میشود اعتماد به نفس کمتری در روابط جنسی خود داشته باشند.

اگر تیرگی ناحیه تناسلی یکی از دغدغه های تهدیدکننده زیبایی شما به حساب می آید نیاز به هیچ نگرانی نیست. زیرا علم پزشکی مانند بسیاری حوزه های دیگر این مشکل را به آسانی برطرف میکند.

در ادامه دکتر دیانا حسینی روش های متفاوت برای سفید کردن واژن و انجام لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد، و مزایا و معایب هریک ازین روشها را برای شما بانوان گرامی بررسی میکنند. (در خصوص لیزر تنگ کننده واژن در مشهد اینجا بخوانید )

تاثیر تاثیر لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد در اعتماد به نفس بانوان - دکتر دیانا حسینی
تاثیر لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد در اعتماد به نفس بانوان – دکتر دیانا حسینی

میتوان در دوران کرونا لیزر رفع تیرگی واژن را انجام داد؟

در گام اول توصیه ما به شما عزیزان ماندن در خانه و رعایت پروتوکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی میباشد تا بتوان با لطف پروردگار و تلاش خدمتگذاران عرصه درمان و کمک و رعایت مردم سرزمین مقدسمان از این روزهای سخت گذر کنیم.

اما برای بانوانی که مایل به انجام لیزر سفیدی واژن در مشهد ( لیزر سفیدی بیکینی در مشهد) هستند، این نوید را میدهیم که تمام پروتکل های بهداشتی و انجام ضدعفونی کامل و منظم محیط و دستگاه ها به شکل دقیق و صحیح انجام میپذیرد.

شما بانوان گرامی چه برای انجام خدمات زیبایی و لیزر و چه برای انجام خدمات درمانی به کلینیک دکتر دیانا حسینی مراجعه میکنید از لحاظ حفظ سلامت و محیط بهداشتی و ضدعفونی شده خیالی آسوده و بی دغدغه داشته باشید.

نکات مثبت لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد - دکتر دیانا حسینی
نکات مثبت لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد – دکتر دیانا حسینی

لیزر روشن کننده واژن :

این نوع لیزر با تکنولوژی پیشرفته خود پوست را چند درجه روشن کرده و هیچ گونه عوارضی در پی ندارد. لیزر های جراحی زیبایی واژن از جمله ایمن ترین و اثر بخش ترین ابزارها برای رساندن بیمار به نتیجه دلخواه هستند.

علاوه بر روشن کردن پوست ناحیه تناسلی و درمان تیرگی آن میتوان از این لیزر ها برای جوانسازی نیز کمک گرفت.

لایه های پوستی که در اثر افزایش سن افتاده و چروک میشوند، به کمک اشعه های مخصوص لیزر جوان کننده سفت و با قوام میشوند و زیبایی از دست رفته پوست دوباره باز میگردد به نحوی که در اولین جلسه درمانی لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد نیز به راحتی میتوان تفاوت را احساس کرد…

سفید کردن واژن یکی از روش های بسیار شایع در بین بانوان است. با عمل سفید کردن واژن تیرگی پوست در ناحیه تناسلی از بین میرود که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی باعث افزایش روحیه اعتماد به نفس در شما میگردد.

مزایا و برتری لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد - دکتر دیانا حسینی
مزایا و برتری لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد – دکتر دیانا حسینی

مزایای رفع تیرگی واژن با لیزر

لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی مزایای بسیاری دارد که میتوان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره نمود :

 • روشی غیرتهاجمی و بدون درد و خونریزی است.
 • مدت زمان لیزر درمانی بسیار کوتاه است، حدودا بین 10 الى 15 دقیقه.
 • نتایج اثربخش و سریع دارد.
 • اثر لیزردرمانی طولانی مدت است.
 • علاوه بر رفع تیرگی باعث جوان سازی و شادابی پوست واژن میشود.
 • نیاز به بستری و همراه ندارد و بعد از لیزر میتوانید به امور روزمره خود بپردازید.
 • جوانسازی و شادابی پوست واژن.

آیا همه میتوانند لیزر بلیچینگ را انجام دهند؟

محدودیت خاصی برای استفاده از لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد وجود نداشته و تقریبا تمامی بانوان میتوانند از آن برای سفیدی دائمی پوست واژن خود استفاده کنند. تنها افرادی که دارای بیماری های سیستمیک یا موضعی حاد هستند نمیتوانند از این روش استفاده کنند.

همچنین انجام لیزر روشن کننده در افرادیکه به بیماری های پوستی نظیر لیکن پلان و ویتیلیگو و HPV و زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی دچار هستند ( درمان زگیل و تبخال تناسلی با لیزر ) و یا از قرص راکوتان استفاده میکنند نیز توصیه نمیشود. ( درباره بهترین دکتر HPV مشهد اینجا بخوانید )

لیزر چگونه باعث رفع تیرگی ناحیه تناسلی میشود؟

در این قسمت نحوه عملکرد لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی را برایتان شرح میدهیم. رفع تیرگی واژن با لیزر تکنیک ساده اما دارای نکات طلایی و مهم در نحوه ی صحیح انجام فرآیند توسط پزشک است.

دکتر دیانا حسینی با گذراندن دور  های تخصصی و کسب مدرک جراحی زبیایی زنان از آکادمی جراحی زیبایی آمریکا با جدیدترین متد های جهان و دستگاه های به روز این فرآیند را با کسب بهترین نتیجه و بالاترین میزان رضایت برای شما عزیزان به انجام میرسانند.

پرتو لیزر در مدت زمان کوتاهی روی اندام مورد نظر تابانده میشود. برای سفید کردن واژن با لیزر، از انرژی فوتون های ارسالی لیزر، برای تبخیر لایه های تیره پوست بدون ایجاد خراش و یا زدن صدمه به ساختار پوست انجام میشود.

در این فرایند، با تابش لیزر در واژن، سفیدی پوست و اطراف واژن انجام میشود. نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است.

چرا ناحیه تناسلی تیره میشود؟

تیرگی واژن و نیاز به رفع تیرگی واژن به دلایل مختلفی میتواند ایجاد یا تشدید شود. که به صورت کلی میتوان موارد زیر میتوانند عامل تیرگی ناحیه تناسلی باشند:

 تاثیر ژنتیک بر تیرگی ناحیه تناسلی :

پوست برخی افراد بصورت ژنتیکی در بعضی قسمتهای بدن تیره تر است که ناحیه تناسلی هم جزو این مناطق بوده و دردوران بلوغ شدت پیدا میکند.

تاثیر افزایش سن بر تیرگی ناحیه تناسلی :

همزمان با افزایش سن بدلیل تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی میگردد.

تاثیر مرطوب بودن ناحیه تناسلی بر تیرگی ناحیه تناسلی :

 • ایجاد عرق و رطوبت
 • اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی دراثر برخی ورزشها

تاثیر پوشیدن لباسهای زیر تنگ و غیر نخی بر تیرگی ناحیه تناسلی :

 • ایجاد عرق و رطوبت
 • اصطکاک و سایش پوست ناحیه تناسلی دراثر برخی ورزشها

 تغییرات هورمونی ناشی از بارداری یا برخی بیماریهای خاص :

 • به دلیل افزایش یافتن هورمون انسولین
 • عفونت باکتریایی

تاثیر نژاد بر تیرگی ناحیه تناسلی :

 • بانوان ناحیه مدیترانه، خاورمیانه یا نژادهایی با پوست تیره
 • تیغ زدن مکرر و یا شیو کردن با تیغ های کند
 • کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن
 • تولید بیش از حد ملاتونین در واژن
 • استفاده مداوم از پودر تالک
 • سندروم تخمدان پلی کیستیک
 • استعمال برخی  کرم ها, صابون ها,شامپوهای بدن و…

چطوری تیرگی واژن رو رفع کنیم؟

همانطور که گفتیم در نژاد ما تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش های بدن طبیعی ست. با اینحال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند. راههای زیادی برای سفید کردن واژن ارائه شده است.

سفید کردن ناحیه تناسلی با صابون :

این صابون ها حاوی مواد شیمیایی هستند که باعث به هم خوردن تعادل pH واژن میشود. به هم خوردن تعادل pH واژن، باعث تیرگی بیشتر واژن میشود.

سفید کردن ناحیه تناسلی با کرم های موضعی شیمیایی یا گیاهی :

عوارض پوستی ناخوشایندی را به دنبال دارد و نتیجه حاصل از آن زودگذر است.بسیاری از این کرم ها و محلول های روشن کننده دارای ماده سرطانزای  هیدروکینون است و اصلا توصیه نمی شوند.

سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر ( رفع تیرگی واژن با لیزر )

هر یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایب خود را دارد ولی در بین این روشها روز به روز به طرفداران روشن کردن واژن با لیزر ،به دلیل اثرگذاری بسیار بالا و نتیجه عالی که در زمان کوتاه در پی دارد افزوده میشود.

طبق آخرین تحقیقات انجام شده علمی میزان موفقیت لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد چنانچه به درستی و توسط پزشک متخصص و دوره دیده انجام شود حداقل هشتاد درصد میباشد.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و سفید کردن واژن با لیزر و سفید کردن پوست واژن با لیزر جدیدترین و موثرترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن است. نام دیگر این روش، لیزر بلیچینگ واژن میباشد. (یا لیزر سفیدی بیکینی در مشهد )

این روش رفع تیرگی واژن یک عمل سرپایی و بدون درد است و هر جلسه لیزر درمانی برای رفع تیرگی بیکینی حدود 10 دقیقه طول میکشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه بستگی به میزان تیرگی ناحیه بیکینی و نظر خانم دکتر دیانا حسینی دارد.

تیرگی مداوم ناحیه تناسلی از غلظت بالای ملانین زیر لایه اپیدرم در یک ناحیه مخصوص نشأت میگیرد. و برای رفع این تیرگی با استفاده از لیزر و با هندپیس whitening ،لایه اپیدرم در ناحیه تیرگی برداشته میشود.

رفع تیرگی واژن با لیزر ، روشی با حداقل عوارض است که میتواند شامل سفید کردن پوست بخش بیرونی ناحیه تناسلی، رفع تیرگی لبهای کوچک و لبهای بزرگ (لابیا مینور – لابیاماژور)، رفع تیرگی ناحیه اطراف مقعد و پرینه شود.

هزينه سفيد كردن واژن با ليزر؟

( هزینه لیزر سفیدی بیکینی در مشهد ) ؟

هزینه لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد - دکتر دیانا حسینی
هزینه لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد – دکتر دیانا حسینی

میزان هزينه سفيد كردن واژن با ليزر با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز و مهارت جراح میتواند متغیر باشد. همچنین این موضوع به نوع پاسخدهی شما به درمان سفید کردن واژن با لیزر نیز بستگی دارد که میتواند تعداد جلسات را تحت تاثیر قرار دهد.

همواره میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت سفيد كردن واژن با ليزر در مشهد ( قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی در مشهد ) همه روزه غیر از ایام تعطیل و پنجشنبه ها از ساعت 15 تا 20 با شماره 05138464544 تماس حاصل نمایید .

همچنین میتوانید با ورود به پیج اینستاگرام اختصاصی دکتر دیانا حسینی به آدرس www.instagram.com/dr.diana_hoseini از طریق دایرکت در خصوص قیمت لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی (ناحیه بیکینی) در مشهد طرح سوال بفرمایید.

همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما در این زمینه یا سایر زمینه ها خواهند بود.

لیزر باعث چند درصد روشن تر واژن میشود؟

(رفع تیرگی واژن با لیزر)

با بهره گیری از لیزر و انجام فرآیند صحیح تا 70 درصد میتوان واژن را نسبت به آن چیزی که هست روشن تر نمود و ماندگاری طولانی و در بسیاری از موارد دائمی دارد.

سفید کردن واژن با لیزر دردناک است؟

( رفع تیرگی واژن با لیزر )

لیزردرمانی روشی غیرتهاجمی و بدون درد است. با اینحال توصیه میشود بیمار یک ساعت قبل از لیزردرمانی از پماد بی حسی استفاده کند .

چند جلسه لیزر برای روشن شدن واژن نیاز است؟

تعداد جلسات بین یک تا سه جلسه متفاوت است و این تفاوت بستگی به شدت تیرگی پوست و انتظار شما از نتیجه لیزردرمانی دارد . ولی با انجام حتى یک جلسه نیز نتایج چشمگیری مشاهده میشود.

نتیجه سفید کردن واژن، بعد از گذشت دو هفته از لیزر درمانی کاملا مشهود و قابل تشخیص است. با این حال جهت حصول بهترین نتیجه درمان انجام سه جلسه با فواصل ۳۰ تا ۶۵ روز، توصیه میشود.

کاندیدای مناسب لیزر سفیدی واژن چه کسانی هستند؟

 • افرادی که تمایل دارند در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین اثربخشی را در رفع تیرگی واژن خود شاهد باشید.
 • افرادی که احساس میکنند تیرگی ناحیه تناسلی زیبایی شان را تحت تاثیر قرار داده است.
 • افرادی که به علت تیرگی پوست واژن از رابطه ی جنسی شرم دارند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.
 • دختران مجردی که نگران زیبایی و جذابیت ناحیه تناسلی خود، در رابطه با همسر آینده خود میباشند.
 • افرادی که تمایل دارند پوست واژن شفاف تر و نرم تری داشته باشند.
 • افرادی که توانایی پرداخت هزینه جلسات لیزردرمانی را دارند.

اقدامات لازم برای رفع تیرگی واژن با لیزر چیست؟

ابتدا توصیه میکنیم برای هر عمل زیبایی که میخواهید تصمیم بگیرید مطالب مربوطه به آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

ما در وبسایت دکتر دیانا حسینی این مطالب را به صورت جامع و کامل فراهم میکنیم و اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید با ما در صفحه رسمی اینستاگرام دکتر دیانا حسینی  یا از طریق شماره تلگرام بالای صفحه در تماس باشید.

مواردی که قبل از لیزر سفیدی واژن باید توجه شود؟

 • بهترین زمان برای انجام لیزر روشن کننده واژن یک هفته بعد از پایان پریود ماهانه است.
 • توجه داشته باشید قبل از انجام لیزر، هر گونه عفونت فعالی در ناحیه واژن باید درمان گردد.
 • به خاطر داشته باشید سه روز قبل از جلسه سفید کردن واژن، از اپیلاسیون، شیو یا برنزه کردن ناحیه تناسلی خودداری کنید.
 • از یک هفته قبل از انجام لیزر مصرف هر گونه کرم و پماد در ناحیه مورد نظر را قطع کنید.
 • شب قبل از انجام لیزر سفید کننده واژن استحام کنید.
 • شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید.
 • پیشنهاد میشود دامن یا شلوار نسبتا گشاد بپوشید.
 • در حین درمان اشعه لیزر به نواحی مهبل، واژن، مقعد و اطراف ناحیه تناسلی تابانده میشود. که حدود ده الى 15 دقیقه طول میکشد.
 • بعد از مدت زمان کوتاهی، میتوانید بدون هیچ مشکلی  کلینیک را ترک کنید.

نتایج درمان لیزر رفع تیرگی واژن؟

نتیجه لیزر بلیچینگ در کلینیک فوق تخصصی دکتر دیانا حسینی بعد از دو هفته به صورت محسوس قابل مشاهده است.

عوارض جانبی سفید کردن واژن با لیزر چیست؟

با توجه به استانداردهای بالا که توسط خانم دکتر دیانا حسینی رعایت میشود، انجام لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد عارضه خاصی ندارد.

ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی ست و میتوانید طبق نظر خانم دکتر دیانا حسینی از پمادهای مخصوص استفاده کنید.

لیزر رفع تیرگی واژن با لیزر موهای زائد باهم قابل انجام است؟

(آیا میتوان لیزر سفیدی واژن در مشهد را همزمان با  لیزر موهای زائد انجام داد ؟ )

در خصوص اینکه میتوان همزمان با انجام لیزر سفیدی بیکینی در مشهد، لیزر موهای زائد را انجام داد باید بیان کرد که خیر، زیرا نه شخص از لیزر موهای زائد نتیجه میگیرد و نه از روشن کردن واژن.

در زمان لیزر موهای زائد باید فولیکول مو تحت تاثیر قرار گیرد تا دیگر رویش موهای زائد رخ ندهد.

از طرف دیگر لیزر موهای زائد روی پوست های روشن تر با موهای تیره تر بهتر جواب میدهد. به همین دلیل توصیه میشود شخص ابتدا لیزر سفید کردن واژن را انجام دهد و سپس لیزر موهای زائد را، تا بهترین نتیجه را از روند لیزردرمانی خود بگیرد.

سفید کردن واژن و ناحیه تناسلی با لیزر :

امروزه دغدغه ی خیلی از خانوم ها تیرگی و سیاه بودن ناحیه تناسلی است. در پاره ای موارد پوست ناحیه تناسلی بسیار تیره تر از صورت، دست ها وسایر قسمت های بدن فرد است که باعث دغدغه و نگرانی در خانوم ها میشود.

شاید علتش تیرگی ژنتیکی این ناحیه بیشتر از سایر قسمت های بدن است و شاید چاق بودن و یا عرق کردن های مکرر در این ناحیه است. امروزه با تکنولوژی لیزر و تابش امواج لیزر میتوان این مشکل را بطور کامل حل کرد. البته نمیتوان ضمانتی در این مورد داد.

البته امروزه علاوه برلیزر از کرم های توامان هم استفاده میشود که اثر لیزر را دو چندان میکند. با پروب whitening لیزر میتوانیم لایه های سطحی و تیره را با امواج لیزر واژن برداریم.

خانم مشاهده میکند که ظرف ۲_۳ رور لایه های سطحی پوست ناحیه تناسلی که جهت روشن سازی واژن و بیکینی بکار برده میشود ریزش کرده و رنگ پوست این نواحی روشن تر و شفاف تر میشود.

علاوه بر این ما ضمن استفاده ازلیزر روشن کننده واژن شاهد اصلاح افتادگی و چین و چروک ناحیه تاحد محدودی خواهیم بود و در کل این ناحیه زیباتر ،شفاف تر، و شاداب تر خواهد شد.

سن استفاده از لیزر روشن کننده واژینال

در خصوص سن لیزر واژینال باید بیان کرد که دختران پس از اتمام سن 18 سال کامل میتوانند از لیزر واژینال استفاده نمایند، حداکثر سنی که بانوان میتوانند از لیزر واژینال استفاده نمایند سن 65 سال میباشد.

دختران باکره از لیزر واژینال به منظور سفید کردن واژن و لابیاپلاستی میتوانند استفاده نمایند، یکی از دغدغه های دختران باکره این میباشد که این لیزر به پرده بکارت آسیبی وارد میکند یا خیر ؟

دکتر دیانا حسینی جراح زیبایی زنان بیان میکنند که لیزر واژینال هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمیکنند بنابراین دختران با خیال آسوده میتوانند از این لیزر به منظور زیبایی واژن استفاده نمایند.

هزینه لیزر واژن برای جوانسازی

جوانسازی واژن عمل دیگری است که هم برای پیشگیری از مشکلات زنان و هم برای تنگ کردن و ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده واژن به کار میرود.

طی جوانسازی واژن با لیزر، سطح داخل واژن لایه‌برداری میشود و واژن برای ترمیم و بازسازی سطح خود کلاژن‌سازی پوست را تا حدی زیادی افزایش میدهد. که همین موضوع باعث افزایش قوام واژن میشود.

تعیین هزینه لیزر واژن برای جوانسازی پس از معاینه فرد و بررسی مشکلات فرد صورت میگیرد. به همین دلیل بسته به اینکه چه دستگاه لیزر زنانی برای فرد مناسب است و فرد چه مشکلاتی دارد، تعداد جلسات مشخص میشود و در نهایت هزینه های درمان فرد مشخص میشود.

بهترین روش جوانسازی واژن

روش های مختلفی برای جوانسازی واژن وجود دارد. دکتر دیانا حسینی از روش های زیر برای جوانسازی واژن استفاده میکنند:

کربوکسی تراپی :

در این روش برای جوانسازی واژن از تزریق گاز دی اکسید کربن استفاده میشود. دی اکسید کربن اکسیژن رسانی به واژن را بیشتر کرده و باعث تحریک ساخت کلاژنهای جدید در واژن میشود.

آر اف واژینال :

یک روش جوان سازی واژن استفاده از دستگاه RF واژن است. انرژی ناشی از آر اف به تولید سریعتر و بیشتر کلاژن در واژن و جوانسازی بافت واژن کمک میکند.

لیزر  :

جوانسازی واژن با لیزر یکی از بهترین روشهای جوانسازی واژن است. در این روش به کمک لیزر، گردش خون در واژن بیشتر شده و بافت واژن تغذیه میشود. به این ترتیب کلاژن و الاستین سازی واژن بیشتر میشود.

84 / 100

فهرست محتوا

1 در مورد “لیزر رفع تیرگی و جوانسازی واژن و بیکینی در مشهد”

 1. بازتاب: لیزر CO2 - کلینیک فوق تخصصی زنان مشهد | دکتر دیانا حسینی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *